Chcete prodat nemovitost?

 

Zvažujete prodej bytu, domu nebo pozemku v rámci "nejen"jižní Moravy?

Chcete se při tom spolehnout na realitní služby od A do Z? Garantujeme svým klientům kompletní realitní a právní servis a ten bez výjimky plníme. Přesvědčte se sami - naše reference.

Udělejte si přehled o tom, jak to děláme my a jaký postup Vás bude čekat při prodeji Vašeho bytu, domu či pozemku v brněnské realitní kanceláři Unicareal.

Domluvme si nezávaznou schůzku.

Potkat se můžeme v naší kanceláři nebo ideálně v nemovitosti, kterou zvažujete prodat. Jde o konzultaci s naším profesionálním makléřem. Ten pak může posoudit samotný byt, dům, chatu, zahradu, pozemek, Vaše potřeby a prodejní cenu. Navrhne strategii prodeje, detailně s Vámi probere celý průběh transakce prodeje a upozorní na nezbytnosti a možná úskalí. A navíc makléře, který s Vámi bude celou dobu komunikovat, si vyberete podle Vašich sympatií - Náš tým

Profesionálně zdokumentujeme a prezentujeme Vaši nemovitost.

Každou nemovitost do nabídky k prodeji pečlivě připravíme, zajistíme kvalitní fotografie nebo videoprohlídku  a ve vhodných případech i homestaging. Pro Vaši nemovitost naplánujeme takovou inzertní strategii, při které oslovíme nejširší cílovou skupinu kupujících. Využíváme prezentace na ověřených a nejvyhledávanějších realitních serverech, v realitních časopisech a samozřejmě na sociálních sítích.

Právní servis bez obav/rizika.

Žádné formulářové smlouvy! Náš zkušený a praxí prověřený právník Vám připraví všechny smlouvy a dokumenty, které budou potřeba k pronájmu nebo prodeji bytu, domu či pozemku. Postará se o kompletní právní servis Vaší nemovitosti na míru. V rámci provize garantujeme také advokátní úschovu financí i dokumentů. Jde hlavně o Vaše peníze a nic vám nenutíme. Využít můžete i vlastního advokáta, notáře nebo bankovní služby.

Mějte o všem přehled aneb bez kvalitní komunikace to nejde.

Makléř, kterého jste si vybrali, Vás bude pravidelně informovat o všem, co se s Vaší nemovitostí na realitním trhu děje. Domlouvá termíny prohlídek nemovitosti a komunikuje s vámi i se zájemci. Kromě toho Vás informuje, kolik a kteří zájemci na Vaši nabídku reagovali, navrhuje další postupy, inovace a zkrátka se pečlivě stará.

Kupní smlouvou to nekončí.

Víme, kolik legislativy, papírování a běhání je při prodeji bytu, domu nebo pozemku nutné a spolehlivě vše za své klienty vyřizujeme. Váš realitní makléř osobně koordinuje samotné předání nemovitosti a má vyhotovené předávací protokoly pro všechny zúčastněné. Také za Vás zajistí přepis energií u jednotlivých dodavatelů. Nezapomínáme ani na přiznání daně z nabytí nemovitosti, které vypracujeme a podáme na příslušný finanční úřad.

Pokud máte stále nějaké dotazy k prodeji bytu, domu nebo pozemku v Brně a okolí, které jsme Vám nezodpověděli, prosím kontaktujte nás pomocí formuláře níže.

Vaše spolehlivá realitní kancelář v Brně - Unicareal s.r.o.

 

Zvažujete prodej bytu, domu nebo pozemku v Brně a okolí?

NAPIŠTE NÁM:

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.