Náš tým

Ivana Slavíčkovávedoucí kanceláře

+420 774 740 346
[email protected]

Ve společnosti Unicareal pracuji jako realitní specialista od roku 2012. K této profesi mne před lety přivedla náhoda. I když začátky byly, jako v každém poctivém řemesle velmi těžké, dnes jsem za svoji práci ráda. Mám za sebou řadu spokojených klientů a často se z nich staly časem přátelé. Snažím se svým přístupem a empatií pomoci lidem na cestě k vysněnému bydlení, při řešení jejich finančních problémů, ale i v těžkých životních situacích. Jejich spokojenost je pro mě velkou odměnou a dává mé práci smysl. Vím, jak je v životě důležité plnit si své sny a já jsem ráda, že u mnoha z nich můžu být. V práci i v životě dbám na spolehlivost, jsem praktická a vše co dělám, dělám s velkou pečlivostí. Nejdůležitější je pro mne rodina a největším relaxem cestování a zahrada.

Kontaktujte mě
Ivana Slavíčková

Poslední reference

Vážená paní jednatelko,

dnes jsme prostřednictvím Vaší realitní kanceláře dokončili koupi jednoho pozemku. Chtěl bych vyjádřit poděkování paní Holkové za profesionální jednání a promptní řešení všech souvisejících činností.

Vzhledem k tomu, že za posledních několik let jsme několik nemovitostí již nakoupili, rád bych konstatoval, že toto je první případ, kdy jsme s činností realitní kanceláře spokojeni - doposud to byly spíše opravdu tragické případy s nekvalitními vzory smluv, leností atp., proto jsme rádi, že konečně aspoň jednou vše proběhlo jak má.

S pozdravem

Ing. Dušan Fibingr, Ph.D.

Stavební pozemek Brno-venkov