Nabízíme Vám ke koupi kompletně zrekonstruovaný prostorný a dispozičně dobře řešený byt 5+1 o velkorysé velikosti 107 m2 s větší zasklenou lodžií a nadstandardně velkým sklepním prostorem v lokalitě brněnských Vinohrad.
Srdcem tohoto klimatizovaného bytu je prostorný obývací pokoj, ze kterého se dostanete na lodžii, která byla zvětšena na 8 m2. Ložnice, přístupná z obývacího pokoje, disponuje šatnou. Zbylé tři neprůchozí pokoje jsou přístupné z větší chodby, ze které je vstup i do koupelny, samostatné toalety a vkusně zařízené kuchyně. K bytu dále náleží sklep o velikosti 15 m2. Dům již prošel celkovou revitalizací. V rámci společných prostor je možné dále využít kočárkárnu, prádelnu a sušárnu.
Jen pár minut chůze, na Pálavském náměstí, se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost, nespočet dětských hřišť. Okolí je vhodné k relaxaci i sportu v nedalekých parcích, lesoparku Akátky a Bílá hora, oblíbených lesích Mariánského Údolí a Moravského krasu. Jsou zde také vyhledávané restaurace K1 a Havana, které určitě stojí za návštěvu.
Byt je volný od října.