O nás

Realitní společnost Unicareal byla založena v roce 2007 a sídlí v Masarykově čtvrťi. Neusínáme na vavřínech, takže kromě neustálého vzdělávání našeho stabilního týmu pracujeme na novinkách ke zkvalitnění samotného prodeje a prezentace nemovitostí.

Lidé do Unicareal přišli díky správným náhodám ve správnou chvíli. Každý z nich je jiný a to z nich dělá skvělý tým. Tato rozmanitost nám umožňuje pro každého zákazníka najít makléře, který mu bude sympatický, což považuji za podstatnou součást práce. Pro každého je prodej nemovitosti velká událost a je zkrátka nutností, abyste byli v péči člověka, který je Vám sympatický a můžete mu důvěřovat. A funguje nám to. A této pověsti si vážíme. Díky této rozmanitosti se navzájem také obohacujeme a máme v kanceláři převážně pohodu.

Na základě referencí spokojených klientů, máme nyní většinu nových zakázek. 

Naším cílem je poskytovat prvotřídní a profesionální servis při prodeji, koupi, pronájmu či převodu nemovitostí. 

Jsme řádným členem Asociace realitních kanceláří.

Samozřejmě, že Unicareal s.r.o. má řádně uzavřeno pojištění profesní odpovědnosti realitní kanceláře u Generali a pojištění odpovědnosti podnikatelů Komplex u České podnikatelské pojišťovny.

Jak to děláme?

Nabízíme profesionální služby pro kupující i prodávající - asi jako každá slušná kancelář, ale taky něco navíc. Chcete znát alespoň 6 důvodů proč nás budete mít rádi?

Prezentujeme nemovitosti aktivně a cíleně na těch největších serverech s realitami, na Facebooku, na youtube.com, pomocí videoprohlídek…

Vždy se nám dovoláte. Nemáme tisíce zakázek, takže se můžeme plně a osobně věnovat péči všem našim klientům. Jde nám o dobré vztahy, protože i v době internetu platí, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník.

Vybíráme zákazníkům makléře tak, aby si porozuměli. Ano, to je na našem řemesle umění. Dávat lidi dohromady tak, aby to bylo příjemné pro všechny zůčastněné. Pro řadu lidí je prodej vlastního domu životní událostí a k tomu patří určitá míra nejistoty a nervozity. A proto děláme maximum pro Váš klid. A pokud i přes to nastanou nějaké trable, ihned je řešíme. Garantujeme, že vše proběhne jak má.

Prodejem naše opravdová práce teprve začíná… Asi už tušíte, že spousta věcí, které jinde nenajdete je u nás samozřejmost. Při spolupráci s jinými kancelářemi zažijeme občas neuvěřitelné příhody a fígle, kterými si lze tuto práci usnadnit, respektive práci nedokončit. My si jsme vědomi toho, že každý prodej, který řešíme je unikátní a jedinečný a vyžaduje speciální pozornost.

Samozřejmost č. 1: Žádné formulářové smlouvy! Náš právník Vám připraví předkupní i kupní smlouvu a veškerý další právní servis, který bude Vaše transakce potřebovat na míru. O jaké formy smluv se může jednat? Smlouvy budoucí, kupní, převodní, smlouvy o úschově, plné moci, výmazy břemen, návrh na vklad, atd.

Samozřejmost č. 2: hradíme advokátní úschovu, ale nijak Vám ji nenutíme, jde o vaše peníze, můžete využít vlastního advokáta, notáře či banku.

Samozřejmost č. 3: všem našim klientům pomůžeme při převodu nemovitosti na katastru nemovitostí i s převodem poskytovatelů energií.

Samozřejmost č. 4: vytvoříme a podáme na Finanční úřad daňové přiznání z nabytí nemovitosti. Zajistíme platbu daně přímo z advokátní úschovy, čímž předcházíme zbytečným problémům.

Samozřejmost č. 5: zajistíme vyhotovení (a u exkluzivních zakázek i uhradíme) PENB (průkaz energetické náročnosti budov).

To nejlepší nakonec… Tyto služby poskytujeme všem klientům i bez exkluzivní smlouvy, protože je považujeme za samozřejmost. Pro exkluzivní zakázky máme další balíček služeb navíc!

Videoprohlídka + profesionální fotografie na památku.

Prodej domu, to je životní událost. Tedy hlavně pro ten dům. Přijdou noví majitelé, nová rodina. Skoro jako svatba. A šli byste na svatbu v obnošeném saku? Je potřeba se reprezentativně obléct. A náš spolupracovník vašemu domu spíchne sako, přímo na míru. Navíc vám video i fotografie zůstanou na památku.

Něco málo k výhradním smlouvám..  o kterých se již napsalo a řeklo mnohé. Dovolte mi velmi krátce něco vložit k této aktuální tematice.Osobně si myslím, že je tento smluvní vztah mezi „prodávajícím“ a „realitní kanceláří“ vyjádřením jakési oboustranné důvěry. Vy věříte realitní kanceláři, že je tou pravou (ať už na základě doporučení, selekce či jen dobrého pocitu), která se o Vaši nemovitost postará jak nejlépe umí a svěříte celou transakci do profesionálních rukou. A kancelář získá tímto (krom závazku dostát této důvěře)  jistotu konkrétního časového úseku, kdy se může v klidu této zakázce věnovat více do ní investovat s vidinou, že se jí tyto vložené peníze, energie a čas také pravděpodobně vrátí i v podobě následné reference. Předpoklad samozřejmě je, že se bavíme o slušných „realitkách“, které opravdu poskytují svým klientům kvalitní a poctivou práci.  Byť jsme se již asi jako mnozí setkali s nepoctivci z řad klientů a bohužel i „kolegů“ věřím, že naprostá většina lidí (i realitek) je slušných a respektujících práci druhých. Jinak bychom to ani dělat nemohli.

Naše smlouvy o výhradním zastoupení při prodeji nemovitosti jsou přehledné, vyvážené a vždy je ponecháváme k prostudování či případné konzultaci. Nepoužíváme žádné skryté dodatky ani nečitelné písmo.

11.5.2015