Přemýšlíte o prodeji své nemovitosti?

Vyplňte formulář a zanechte nám svoje číslo. Zavoláme vám a poradíme.


6 důvodů proč UNICAREAL

li1 Vždy se nám dovoláte
li2 Aktivní cílená prezentace s 90% úspěšností
li3 Makléři na míru
li4 Osobní přístup
li5 Služby s přidanou hodnotou
li6 Vytvoříme videoprohlídku vaší nemovitosti

Ukázka videoprohlídky


Nabízíme profesionální služby pro kupující i prodávající - asi jako každá slušná kancelář, ale taky něco navíc. Chcete vědět za co nás mají klienti rádi a proč si  nás vybrali?

KDO JSME?
ico1 Jsme lokální realitní kancelář v Brně a okolí, která pro své klienty zajišťuje rozsáhlé služby, spojené s obchodem nemovitostí. Navíc máme svoji práci rádi a úspěšně fungujeme na trhu více jak 10 let. Naše kancelář je vybudována na pevných základech a stabilním týmu lidí, kteří jsou odborníky ve svém oboru. Díky mnoha zkušenostem z praxe poskytujeme bezchybný servis a všechny služby, které souvisí s prodejem, pronájmem či výměnou nemovitostí. Vždy se nám dovoláte, nemáme totiž tisíce zakázek, a proto se můžeme plně a osobně věnovat všem našim klientům. Snažíme se být pro každého klienta spolehlivým partnerem a zajistit hlavně bezpečný a hladký průběh realitních transakcí. Jde nám o dobré vztahy, protože i v době internetu platí, že nejlepší reklamou je spokojený zákazník.
OSOBNÍ PŘÍSTUP
ico2 Jsme rádi, že můžeme pomáhat našim klientům vybrat ten správný domov Prodejem naše opravdová práce teprve začíná. Asi už tušíte, že věci a služby, které jinde nenajdete, jsou u nás samozřejmostí. Při spolupráci s jinými kancelářemi zažijeme občas neuvěřitelné příhody a fígle, kterými si lze tuto práci usnadnit, respektive nedokončit. My si jsme vědomi toho, že každý prodej, který řešíme je unikátní a jedinečný a vyžaduje speciální pozornost. Vybíráme zákazníkům makléře tak, aby si porozuměli. Ano, i to je na našem řemesle umění. Dávat lidi dohromady tak, aby to bylo příjemné pro všechny strany. Pro řadu lidí je prodej vlastního domu nebo bytu životní událostí a k tomu patří určitá míra nejistoty a nervozity. A proto děláme maximum pro Váš klid. A pokud i přes to nastanou nějaké trable, ihned je řešíme. Garantujeme, že vše proběhne jak má.
MARKETING NEMOVITOSTÍ
ico3 Dobře si uvědomujeme, že bez kvalitní komunikace a marketingu to nejde a prezentujeme nemovitosti s kreativitou a pozorností, kterou si opravdu zaslouží. Víme, že při prodeji nemovitostí a oslovování potencionálních zákazníků je to nezbytné. Každou nemovitost na takový prodej a její nabídku na trhu profesionálně připravíme a společně s odborníky z řad fotografů a kameramanů kvalitně zdokumentujeme.Pro samotnou prezentaci nemovitostí pak využíváme efektivních marketingových nástrojů v podobě profesionálních videoprohlídek, inzerce v tištěných specializovaných časopisech, inzerce na nejvyhledávanějších realitních serverech a to včetně speciálních bannerových pozic, sdílení na sociálních sítích a dalších komunikačních kanálech a také pracujeme s z vlastní rozsáhlou databází kontaktů.
PROVĚŘENÝ PRÁVNÍ SERVIS OD PROFESIONÁLŮ
ico4 Žádné formulářové smlouvy! Náš právník Vám připraví předkupní i kupní smlouvu a postará se o veškerý další právní servis, který bude Vaše transakce potřebovat na míru. O jaké formy smluv se může jednat? Smlouvy budoucí, kupní, převodní, smlouvy o úschově, plné moci, výmazy břemen, návrh na vklad, atd. V rámci naší provizehradíme veškeré náklady spojené s právním servisem i advokátní úschovou. Advokátní úschovu Vám ale nijak nenutíme. Jde přece ovaše peníze a nám o vaší spokojenost. Vždy se lze domluvit a využít pro jistotu vašich financí vlastního advokáta, notáře nebo speciálních služeb v bance.
VYŘÍDÍME A UDĚLÁME ZA VÁS
ico5 Formuláře, dokumenty, listiny, průkazy. Je toho opravdu dost, co je nutné ke kompletní agendě spojené s prodejem, nákupem nebo pronájmem nemovitostí. Jenom odborník v realitách ví, kolik práce a papírování je kromě samotných kupních smluv, ještě potřeba. Povinností majitele nemovitosti je například vypracování průkazu energetické náročnosti budov. Kupující musí, po nedávné změně legislativy, podat řádně vyplněné přiznání k dani z nabytí nemovitosti. Proto našim klientům pomáháme a o vše se postaráme, nejen při jednáních a převodech na katastru nemovitostí, ale i u jednotlivých poskytovatelů a dodavatelů energií a také při komunikaci s Finančními úřady. Za klienty zajišťujeme výplatu stanovené daně přímo z advokátní úschovy, čímž předcházíme zbytečným problémům. Také automaticky zajistíme vyhotovení energetického průkazu a těm majitelům, kterým se staráme o prodej jejich nemovitosti exkluzivně, ho dokonce uhradíme.
DALŠÍ DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
ico6 Potřebujete znát cenu vaší nemovitosti? Jako vlastníci nebo zájemci o nemovitostse  v několikrátpřípadech neobejdete bez odhadu nemovitosti. Nejčastěji ho budete potřebovat při vašem zájmu o koupi nebo prodeji bytu, domu či pozemku a to pro ujištění, zda je požadovaná tržní cena opravdu reálná. V dalších případech je nutné ho předkládat například při rozvodu nebo pro vyřízení dědického řízení. Jednoduše nás zkontaktujete a my vše potřebné zařídíme.
Služba homestaging je jednoduše řečeno profesionální úprava nemovitosti před jejím uvedením a samotnou prezentací na trhu. Není to jen o úklidu, dekoraci a případném vymalování. Základem je nemovitost připravit tak, aby v krátkém čase přivedla pozornost co nejvyššího počtu zájemců a předešlo se snižování její reálné tržní hodnoty. Zájem o nemovitost vyvolávají kromě lokality a ceny také emoce, atmosféra a představa o vlastním bydlení. Většina zákazníků, kteří tuto služby využijí, je překvapena, jak to funguje.