Prodej

Prodej celoroční chaty v obci Šebrov-Kateřina, okr. Blansko

rezervováno včetně provize
Ev. č.02241
KategorieChata
LokalitaŠebrov-Kateřina
OkresBlansko
Velikost3 pokoje
Plocha užitná80 m²
Plocha pozemku453 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIng. Zuzana Opluštilová
Ing. Zuzana Opluštilová

Hledáte únik z městského ruchu a současně mu potřebujete být na dosah? V tom případě vám nabízíme vybavenou chatu blízko Brna, která se nachází v obci Šebrov-Kateřina, okres Blansko.

Patrová a celoročně obyvatelná chata na velmi klidném místě, kterou můžete využívat nejenom jako sezónní sídlo, byla postavena byla v roce 2012. Na úrovni příjezdové cesty je garáž, která momentálně slouží jako dílna. Po schodech vedoucích podél chaty vyjdeme na krytou vydlážděnou terasu, ze které je vchod přímo do chaty. V přízemí je stylová obývací místnost s krbovými kamny, které dotvářejí příjemnou atmosféru bydlení. Dále se zde nachází vyvýšený prostor na spaní a zařízený kuchyňský kout. Přízemí chaty je taktéž vybaveno koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Po dřevěném schodišti vyjdeme do patra, kde se nachází 2 pokoje s krásnými a uklidňujícími výhledy do okolní přírody Moravského krasu. Kolem chaty majitelé vybudovali udržovanou okrasnou a oplocenou zahradu, jež poskytuje dostatek soukromí pro klidné bydlení. Zejména v letních měsících uvítáte šikovně zabudovaný bazén se slanou vodou. Tepelné čerpadlo ohřívá vodu a bazén tak nabízí možnost koupání od brzkého jara do pozdního podzimu. Díky důmyslnému záchytu dešťové vody (celkem na 4600 l) je její dostatek pro zalévání okrasné zahrady. K chatě je v případě potřeby řešen vjezd i z druhé strany pozemku přes uzamykatelnou bránu.

Topení je řešeno kombinovaným kotlem (elektrika, tuhá paliva).
Voda je čerpána z obecního vodovodu.
Odpad z toalety je sveden do septiku.
Plyn pro kombinovaný sporák v kuchyni je z plynové bomby.

Pro nadšené sportovce nabízí blízké okolí Moravského krasu vyžití například pro turistiku, cyklistiku. Pro milovníky lesa okolní šum přírody přímo vybízí k procházkám nebo ke sběru košíku plného hub.

Pokud vás láká bydlení u jedinečné přírody v Moravském krasu a přitom na dosah města Brna, neváhejte kontaktovat pro více informací či zájem o prohlídku naší odbornou makléřku.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.