Prodej

Prodáno | Prodej RD se třemi byty, Oslavany

prodáno + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.01715
KategorieČinžovní domy
LokalitaRůžová 1186/36, Oslavany
OkresBrno-venkov
Plocha užitná213 m²
Plocha podlahová213 m²
Plocha pozemku203 m²
Plocha zastavěná108 m²
Počet podlaží3
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
Rok kolaudace2016
Rok výstavby2016
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB36.6 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Sdílejte na FB nebo Twitteru:

Exkluzivně nabízíme novostavbu domu se třemi bytovými jednotkami, nacházející se ve městě Oslavany na ulici Růžová.

Dům / dispozice a umístění bytů
Vstup domu se schodištěm rozděluje jednotlivé vstupy do třech bytových jednotek:
1. NP - Byt o dispozici 3+kk, 57 m². Pronajímán.
2. NP - Byt o dispozici 3+kk, 73 m². Pronajímán.
3. NP - Byt o dispozici 3+kk, 73 m². Pronajímán.

Dům / stav
Bytový dům byl postaven v roce 2016, a to za použití velmi kvalitních materiálů a moderních zařízení. Fasáda zateplena polystyrénem o tloušťce 5 cm proti přehřívání v letních měsících, sedmikomorová plastová okna, střecha zateplena minerální vatou o tloušťce 30 cm, veškeré izolace v kvalitní folii i proti radonu - životnost 100 let, zdivo přesné broušené tvárnice Porotherm zděné na izolační pěnu - tloušťka zdi 44 cm. To vše a jiné výrazným způsobem snížilo náklady na topení, kde každý byt má svůj vlastní komín, nebo možnost využití elektrických přímotopů. Dále byly použity kvalitní obklady a dlažby RAKO, kamerový systém se záznamem, pozemní digitální televize, připojení k internetu a mnohé jiné. V domě je možné využít společné prostory v přízemí.

Lokalita / blízké okolí
Předností této lokality je velké množství pěkných míst vhodných jak k odpočinku, tak ke sportovním aktivitám. V okolí domu se nachází široká škála občanské vybavenosti - mateřská i základní škola, obchody, dětská hřiště, restaurace, aj. Jedná se o lokalitu, kde je příjemné bydlení.

Parkování / doprava
Samotná lokalita má vynikající dopravní dostupnost. Dopravní spojení do Brna je časově ideální nejen autem, ale i za pomocí IDS JMK. Velkou výhodou je možnost bezproblémově parkovat, a to jak přímo u domu, tak v těsné blízkosti.

Financování / Investice
Financování je možné hypotečním úvěrem, naše společnost zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který vám nezávazně poradí při zajištění nejvýhodnějšího hypotečního úvěru. Vhodné jako investice na pronájmy. Kompletní servis. Vzhledem k zajímavé nabídce doporučuji osobní prohlídku.

Dům je bez omezení vlastnického práva či jiné právní vady.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.