Prodej

Prodej objektu ke komerčnímu využití u R43 v obci Brněnec - Moravská Chrastová, ZP:1168m², CP: 7019m²

DSC_2166
1 990 000 Kč cena bez provize a daně z nabytí
Ev. č.01727
KategorieOstatní komerční nemovitosti
LokalitaBrněnec - Moravská Chrastová
OkresSvitavy
VelikostAtypický
Plocha užitná1.168 m²
Plocha pozemku7.010 m²
Plocha zastavěná1.168 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeJosef Jindra
Josef Jindra

Exkluzivně nabízíme k prodeji objekt bývalé zemědělské usedlosti v centrální části obce Brněnec - Moravská Chrastová s všestranným využitím. Celková plocha pozemků činí 7 010 m², z toho 1 168 m² tvoří zastavěná plocha a nádvoří.

Nemovitost se nachází u čerpací stanice, v centrální části obce, u silnice R43 (Brno - Svitavy) s průjezdností 20 000 vozů denně. Nemovitost je po celkové rekonstrukci a je vhodná zejména ke komerčním účelům, např. jako motorest, restaurace, autoservis, skladové či výrobní prostory, sídlo firmy, ale také k bydlení.

Budova je zděná (kámen a pálená cihla), dlouhodobě nevyužívaná, střecha je sedlová, z pálených tašek a ve špatném stavu. Uprostřed objektu je prostorný, uzavřený dvůr. Okna jsou dřevěná, poškozená. Vnitřní prostory jsou bez jakéhokoli vybavení. Čelní a boční část objektu sloužila jako obytná, zadní jako hospodářské místnosti a chlévy. V objektu jsou velké půdní prostory, které nabízejí možnost dalšího rozšíření užitné plochy.

Obec Brněnec se nachází přibližně 15 km jihovýchodně od Svitav, v kotlinovitém údolí vytvořeném řekou Svitavou, která zde tvoří historickou zemskou hranici mezi Čechami a Moravou. Obec vznikla sloučením dvou původně samostatných vsí, Brněnce a Moravské Chrastové, a dnes ji tvoří místní části Brněnec, Moravská Chrastová, Podlesí a Chrastová Lhota s celkovou katastrální rozlohou 629 ha. Na území s průměrnou nadmořskou výškou 370 m žije v současnosti 1 305 obyvatel. Obec má plnou občanskou vybavenost a dobré vlakové spojení (hlavní koridor Brno - Svitavy - Česká Třebová).

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.