Prodej

Prodej pozemku ,Dyjákovice, okres Znojmo

PŮDORYS 4 KK DYJAKOVICE 130m2 větší zádveří
2 590 000 Kč + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.02376
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaDyjákovice
OkresZnojmo
Plocha pozemku691 m²
StavbaRodinný dům
Poloha objektuRohový
ZástavbaVenkovská
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIvana Slavíčková
Ivana Slavíčková

Pokud hledáte klidné místo pro bydlení v klidné části Jihomoravského kraje, mám pro vás nabídku pozemku v klidné části Dyjákovic, okres Znojmo.

V zastoupení majitele nabízíme pozemek s projektovou dokumentací ke stavbě rodinného bungalovu s dispozicí 4+kk ( stavební povolení je ve fázi vyřizování). První část pozemku s výměrou 338 m2 se nachází v okrajové klidné části Dyjákovic. Druhá část navazujícího pozemku je parcela, na které stojí starší rodinný dům. Výměra tohoto pozemku je 353 m2. Dům je vhodný k celkové rekonstrukci, popřípadě si jej nový majitel může přestavět na garáž , dílnu, nebo samostatné bydlení.
Celková plocha pozemku vč. rodinného domu je 691m2. Na pozemku se nachází studna, betonový bazén a garáž. Dům není v současné době napojen na inženýrské sítě.

Dyjákovice jsou obec v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji v dosahu rakouské hranice. Krajina je rovinatá, poseta poli a vinohrady. Nabízí ideální podmínky pro cykloturistiku, tak i pro rodinné bydlení. Přes vesnici vede Znojemská vinařská cyklostezka. Pro milovníky vína je zde velké množství útulných zákoutí vinných sklípků.

V obci je základní občanská vybavenost mateřská škola, základní škola, pošta , nákupní středisko, obecní úřad. Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.