Prodej

Prodej stavebního pozemku 4085m² (465 Kč za m²) v malebné obci Slatinka u Letovic

DSC_3332
1 900 000 Kč 465 Kč za m² (cena bez provize RK)
Ev. č.01809
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLetovice - Slatinka
OkresBlansko
Plocha pozemku4.085 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeJosef Jindra
Josef Jindra

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek 4 085 m² na okraji obce Slatinka nedaleko Letovic. Pozemek se nachází na jižním svahu, nad obcí, mimo ostatní zástavbu, s krásným výhledem, a nabízí možnost bydlení uprostřed přírody s maximálním soukromím.

Pozemek je tvořen dvěma parcelami a umožňuje výstavbu jednopodlažního rodinného domu s využitím ostatních prostor např. pro výběh koní či jiného zvířectva, sad, rozlehlou zahradu atd. Ideálně by sem zapadl srub či dřevostavba. Převážná část plochy je zatravněna (louka).

Hledáte-li bydlení na polosamotě, bez sousedů, v srdci přírody a přitom s dobrou dopravní dostupností, je toto pro vás to pravé!

Slatinka je malá vesnice, část města Letovice v okrese Blansko. Nachází se asi 3 km na sever od Letovic. Je zde evidováno 35 adres. Trvale zde žije 65 obyvatel. V obci je malý rybník. Komunikace je místní, zde končící, takže s minimálním provozem. Letovice jsou město v Jihomoravském kraji, 21 km severně od Blanska a 45 km od Brna, na soutoku Svitavy a Křetínky. Žije zde 6 744 obyvatel. Nedaleko západního kraje města je na řece Křetínce postavena vodní nádrž, vyhlášená rekreační oblast pro milovníky vodních sportů. Město je obklopeno zalesněnými stráněmi kopců. U jižního okraje města je zámek. Město je křižovatkou cyklistických tras. V okolí stojí dále za zmínku jeskyně blanických rytířů v obci Rudka, zámek Kunštát. Samotné město má plnou občanskou vybavenost a dobré dopravní spojení (hlavní vlakový koridor Brno - Česká Třebová a rychlostní komunikace R43 Brno - Svitavy).

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.