Prodej

Prodej stavebního pozemku 4410m² (338 Kč za m²) v malebné obci Slatinka u Letovic

DSC_2947
1 490 000 Kč 338 Kč za m², + provize RK
Ev. č.01944
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLetovice - Slatinka
OkresBlansko
Plocha pozemku4.410 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeJosef Jindra
Josef Jindra

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji stavební pozemek 4 410 m² na okraji obce Slatinka nedaleko Letovic. Pozemek se nachází na jižním svahu, nad obcí, mimo ostatní zástavbu, s krásným výhledem, a nabízí možnost bydlení uprostřed přírody s maximálním soukromím.

Pozemek je určen pro výstavbu rodinného domu s možností využití ostatních prostor např. pro výběh koní či jiného zvířectva, sad, rozlehlou zahradu atd. Ideálně by sem zapadl srub či dřevostavba, případně mobilhome. Část plochy je zatravněna (louka), zbytek tvoří náletové dřeviny.

Po dohodě s majitelem okolních pozemků je možno zřídit přípojku pitné vody z obecního vodovodu, nebo lze vybudovat vlastní studnu (zaměřeny dva prameny). Příjezd je po nezpevněné komunikaci. Přívod elektřiny je nedaleko. Možnost přikoupení sousedících pozemků (4 085 m²).

Hledáte-li bydlení či rekreaci na polosamotě, bez sousedů, v srdci přírody a přitom s dobrou dopravní dostupností, je toto pro vás to pravé!

Slatinka je malá vesnice, část města Letovice v okrese Blansko. Nachází se asi 3 km na sever od Letovic. Je zde evidováno 35 adres. Trvale zde žije 65 obyvatel. V obci je malý rybník. Komunikace je místní, zde končící, takže s minimálním provozem. Letovice jsou město v Jihomoravském kraji, 21 km severně od Blanska a 45 km od Brna, na soutoku Svitavy a Křetínky. Žije zde 6 744 obyvatel. Nedaleko západního kraje města je na řece Křetínce postavena vodní nádrž, vyhlášená rekreační oblast pro milovníky vodních sportů. Město je obklopeno zalesněnými stráněmi kopců. U jižního okraje města je zámek. Město je křižovatkou cyklistických tras. V okolí stojí dále za zmínku jeskyně blanických rytířů v obci Rudka, zámek Kunštát. Samotné město má plnou občanskou vybavenost a dobré dopravní spojení (hlavní vlakový koridor Brno - Česká Třebová a rychlostní komunikace R43 Brno - Svitavy).

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.