Prodej

Prodej stavebního pozemku 8 495m² v malebné obci Slatinka u Letovic

DSC_2009
info v RK info v RK, + provize RK
Ev. č.01809
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLetovice - Slatinka
OkresBlansko
Plocha pozemku4.085 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeJosef Jindra
Josef Jindra

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek 8 495 m² na okraji obce Slatinka nedaleko Letovic. Pozemek se nachází na jižním svahu, nad obcí, mimo ostatní zástavbu, s krásným výhledem, a nabízí možnost bydlení uprostřed přírody s maximálním soukromím.

Elektřina cca 80 metrů. Na pozemku jsou zaměřeny dva silný podzemní pramen v hloubce okolo 10 metrů.

Pozemek je tvořen třemi sousedícími parcelami a umožňuje výstavbu jednopodlažního rodinného domu s využitím ostatních prostor např. pro výběh koní či jiného zvířectva, sad, rozlehlou zahradu atd. Ideálně by sem zapadl srub či dřevostavba. Větší část plochy je zatravněna (louka), zbytek tvoří náletové dřeviny.

Příjezd po nezpevněné komunikaci.
Hledáte-li bydlení na polosamotě, bez sousedů, v srdci přírody a přitom s dobrou dopravní dostupností, je toto pro vás to pravé!

Slatinka je malá vesnice, část města Letovice v okrese Blansko. Nachází se asi 3 km na sever od Letovic. Je zde evidováno 35 adres. Trvale zde žije 65 obyvatel. V obci je malý rybník. Komunikace je místní, zde končící, takže s minimálním provozem. Letovice jsou město v Jihomoravském kraji, 21 km severně od Blanska a 45 km od Brna, na soutoku Svitavy a Křetínky. Žije zde 6 744 obyvatel. Nedaleko západního kraje města je na řece Křetínce postavena vodní nádrž, vyhlášená rekreační oblast pro milovníky vodních sportů. Město je obklopeno zalesněnými stráněmi kopců. U jižního okraje města je zámek. Město je křižovatkou cyklistických tras. V okolí stojí dále za zmínku jeskyně blanických rytířů v obci Rudka, zámek Kunštát. Samotné město má plnou občanskou vybavenost a dobré dopravní spojení (hlavní vlakový koridor Brno - Česká Třebová a rychlostní komunikace R43 Brno - Svitavy).

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.