Prodej

Prodej stavebního pozemku 8495m2 (341,-Kč za m2) v malebné obci Slatinka u Letovic

3
2 900 000 Kč 341,-Kč za m2 (cena bez provize RK), cena bez daně z nabytí
Ev. č.01809
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLetovice - Slatinka
OkresBlansko
Plocha pozemku8.495 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeJosef Jindra
Josef Jindra

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek 8495m2 na okraji obce Slatinka nedaleko Letovic.
Pozemek se nachází na jižním svahu, nad obcí, mimo ostatní zástavbu, s krásným výhledem a nabízí možnost bydlení uprostřed přírody s maximálním soukromím.
Je tvořen třemi parcelami a umožňuje buď výstavbu třech rodinných domů nebo jednoho s využitím ostatních prostor např. pro výběh koní atd... Ideálně by sem zapadl srub či dřevostavba.
Po dohodě s majitelem okolních pozemků je možno zřídit přípojku pitné vody z obecního vodovodu, nebo lze vybudovat vlastní studnu (zaměřeny dva prameny).
Příjezd je po nezpevněné komunikaci. Přívod elektřiny je nedaleko.
Hledáte-li bydlení či rekreaci na polosamotě, bez sousedů, v srdci přírody a přitom s dobrou dopravní dostupností, je toto pro Vás to pravé!

Slatinka je malá vesnice, část města Letovice v okrese Blansko. Nachází se asi 3 km na sever od Letovic. Je zde evidováno 35 adres. Trvale zde žije 65 obyvatel. V obci je malý rybník. Komunikace je místní, zde končící, takže s minimálním provozem.
Letovice jsou město v Jihomoravském kraji, 21 km severně od Blanska a 45 km od Brna, na soutoku Svitavy a Křetínky. Žije zde 6744 obyvatel.
Nedaleko západního kraje města je na řece Křetínce postavena vodní nádrž, vyhlášená rekreační oblast pro milovníky vodních sportů. Město je obklopeno zalesněnými stráněmi kopců. U jižního okraje města je zámek. Město je křižovatkou cyklistických tras. V okolí stojí dále za zmínku jeskyně blanických rytířů v obci Rudka, zámek Kunštát. Samotné město má plnou občanskou vybavenost a dobré dopravní spojení (hlavní vlakový koridor Brno - Česká Třebová a rychlostní komunikace R43 Brno-Svitavy.)

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.