Prodej

Prodej pozemku pro bydlení, 1 830m² - Vrbice, okres Břeclav

IMG_9391
1 990 000 Kč + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.01980
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaVrbice
OkresBřeclav
Plocha pozemku1.830 m²
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIng. Věra Almasany
Ing. Věra Almasany

Exkluzivně nabízíme k prodeji rovinatý pozemek mírně se svažující na jihovýchod o celkové rozloze 1 830 m². Z toho zastavěná plocha včetně nádvoří je 847 m² a zahrada 983 m². Pozemek se nachází v obci Vrbice u Velkých Pavlovic, okres Břeclav.

Veškeré sítě (plyn, elektřina, kanalizace, vodovodní přípojka, optický kabel) se nacházejí na hranici stavebního pozemku o uliční šíři cca 21,5 m. Pozemek je celý oplocen. Jsou zde vysázeny plodící ovocné stromy - meruňky, třešeň, jabloně, hrušeň, broskev, švestka, vinná réva, aj. Půda je úrodná černozem. Na pozemku je částečně do země zabudován sklep, na zalévání slouží studna.

Malebná obec Vrbice je 17 km jihovýchodně od Hustopečí a asi 48 km na jih po D2 od Brna. V obci je k dispozici školka, škola do 5. třídy, pošta, dva obchody. Vesnice oplývá množstvím vinných sklípků. Pro děti i dospělé je ve Vrbicích hudební zkušebna, keramická dílna, multifunkční hřiště (volejbal, tenis), dětské hřiště.

Vážnému zájemci je k nahlédnutí zpracovaný projekt k výstavbě domu. Prohlídky možné po telefonické domluvě s makléřem. Rádi pomůžeme s hypotečním úvěrem.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.