Prodej

Dům se zavedenou restaurací a velikou zahradou 1921m² - Nesovice

IMG_9518
2 950 000 Kč + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Ev. č.01617
KategorieRestaurace
LokalitaNesovice
OkresVyškov
Plocha užitná226 m²
Plocha pozemku1.921 m²
Plocha zastavěná226 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Kontaktujte makléřeIng. Věra Almasany
Ing. Věra Almasany

Hledáte zajímavou nemovitost se širokým záběrem možného využití k bydlení nebo navázání na tradici již zavedené restaurace, případně jiné podnikání? Nebo využít pozemek ke stavbě dalšího domu?
Naše společnost si dovoluje exkluzivně nabídnout k prodeji dům v Nesovicích u Bučovic, v současnosti využíván jako hostinec (rozdělen na dva sály) s kuchyní, ve stavu velmi dobrém, průběžně rekonstruovaném. V průjezdu domu je provozována také letní zahrádka. Do dvora byla provedena přístavba, která bezprostředně navazuje na hlavní budou – tato je patrová (přízemí a kancelář v podkroví). K domu náleží další objekt – bývalý kinosál s přísálím. Za domem rozlehlá zahrada s ovocnými stromy, zahradním sklepem a studnou.

Celková plocha pozemku je 1 921 m2, z toho zastavěná plocha s nádvořím činí 470 m2, zastavěná plocha vlastním domem je cca 226 m2, uliční šíře domu cca 18,5m, zahrada 1 451 m2. Jedná se o dům ze smíšeného a cihelného zdiva se sedlovou střechou, s půdou a s průjezdem vraty na pozemek, kde se v létě provozuje zahrádka pro hosty.
Vytápění domu vlastním kotlem na plyn (5let stáří). Vodovodní přípojka je obecní. Dům je rovněž napojen na obecní kanalizaci s čističkou.
Orientace domu je východ (výlohy do ulice) – západ.
V obci se nachází MŠ, ZŠ do 5. třídy, lékaři (zubař, obvodní), pošta, benzínka, koupaliště, hřiště s kavárnou, kulturní dům, hospoda a cukrárna s velmi příjemnými cenami, obchod potravin a masa.
Spojení do Brna vlakem je rychlé a příjemné. Od Vyškova jsou Nesovice vzdáleny cca 15 km a od Brna 30 km.
Vesnice žije bohatým společenským životem.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.