Prodej

Prodej, dům se zavedenou restaurací a velikou zahradou 1921m² - Nesovice

IMG_1602
info v RK + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.01617
KategorieRestaurace
LokalitaNesovice
OkresVyškov
Plocha užitná226 m²
Plocha pozemku1.921 m²
Plocha zastavěná226 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIng. Věra Almasany
Ing. Věra Almasany

Hledáte zajímavou nemovitost se širokým záběrem možného využití k bydlení nebo navázání na tradici již zavedené restaurace, případně jiné podnikání? Přilehlý pozemek lze využít i ke stavbě dalšího domu.

Naše společnost si dovoluje exkluzivně nabídnout k prodeji dům v Nesovicích u Bučovic, v současnosti využíván jako hostinec (rozdělen na dva sály) s kuchyní, ve velmi dobrém stavu, průběžně rekonstruovaném. V průjezdu domu je provozována také letní zahrádka. Do dvora byla provedena přístavba, která bezprostředně navazuje na hlavní budovu – tato je patrová (přízemí a kancelář v podkroví). K domu náleží další objekt, bývalý kinosál s přísálím. Za domem je rozlehlá zahrada s ovocnými stromy, zahradním sklepem a studnou.

Celková plocha pozemku je 1 921 m², z toho zastavěná plocha s nádvořím činí 470 m², zastavěná plocha vlastním domem je cca 226 m², uliční šíře domu cca 18,5 m, zahrada 1 451 m². Jedná se o dům ze smíšeného a cihelného zdiva se sedlovou střechou, s půdou a s průjezdem vraty na pozemek, kde se v létě provozuje zahrádka pro hosty.

Vytápění domu vlastním kotlem na plyn (5 let stáří). Vodovodní přípojka je obecní. Dům je rovněž napojen na obecní kanalizaci s čističkou. Orientace domu je východ (výlohy do ulice) – západ.

V obci se nachází mateřská škola, základní škola do 5. třídy, lékaři (zubař, obvodní), pošta, benzinka, koupaliště, hřiště s kavárnou, kulturní dům, hospoda a cukrárna s velmi příjemnými cenami, obchod potravin a masa. Spojení do Brna vlakem je rychlé a příjemné. Od Vyškova jsou Nesovice vzdáleny cca 15 km a od Brna 30 km. Vesnice žije bohatým společenským životem.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.