Prodej

Prodej rozestavěného rodinného domu 3+kk, Obora, okres Blansko

DSC_2989
2 700 000 Kč + provize RK, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí
Ev. č.01968
KategorieRodinné domy
LokalitaObora
OkresBlansko
Velikost3 pokoje
Plocha užitná81 m²
Plocha pozemku1.195 m²
Plocha zastavěná98 m²
Počet podlaží1
Stav objektuVe výstavbě
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaVenkovská
Rok výstavby2008
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeJosef Jindra
Josef Jindra

Exkluzivně nabízíme k prodeji rozestavěnou dřevostavbu rodinného domu 3+kk v klidné části obce Obora v okrese Blansko.

Jedná se o jednopodlažní, nepodsklepenou stavbu s vestavěnou garáží. Objekt má tvar písmene „L“, a půdorysné rozměry 11,0 m x 8,0 m a 3,4 m x 2,88 m. Dům má valbovou sklonitou střechu s dřevěným krovem a pálenou krytinou. Objekt je založen na základových pásech z betonu B20 s hydroizolací z asfaltových pásů. Jedná se o započatou výstavbu sendvičové dřevostavby, kdy je svislá nosná konstrukce navržena z panelů EUROPANEL tl. 250 mm – styrodur tl. 60 mm + OSB tl. 15 mm + sádrokarton.

Podlahy po celém objektu jsou provedeny betonovou stěrkou, vnitřní povrchy bez omítek, pouze OSB desky. Vnitní příčky jsou z SDK konstrukcí. Do objektu vedou částečně provizorní schody ze ztraceného bednění (betonových tvárnic). Vstupní dveře jsou plastové, částečně prosklené, okna plastová, zdvojená. V objektu bylo vystavěno komínové těleso. Na stavbě je proveden bleskosvod. Plánované napojení na obecní vodovodní řád a splaškovou a dešťovou kanalizaci dosud nebylo provedeno. Stavba není napojena na elektřinu, ta je dovedena jen na hranici pozemku.

Hrubá stavba se nachází ve stadiu, které umožňuje budoucímu majiteli zhotovit vzhled interiérů i exteriérů přesně podle svých představ a požadavků.

DISPOZICE:
- zádveří + chodba
- koupelna s WC
- obývací pokoj
- kuchyň s jídelnou
- ložnice
- šatna
- garáž

Užitná plocha stavby je 81,39 m², zastavěná plocha 97,81 m². Vydání souhlasu s provedením ohlášené stavby městským úřadem Boskovice bylo v roce 2008. Budova není dosud zakreslena na katastrální mapě. Nemovitost stojí na pozemku 1195 m², který je situován v okrajové části obce, na klidném místě a je odsud nádherný výhled do okolí. Pozemek je na rovině a ze dvou stran oplocen.

Obec Obora se nachází v Jihomoravském kraji, v okrese Blansko. Leží cca 9 km jihozápadně od Boskovic, cca 13 km severně od Blanska a cca 33 km severně od Brna. Žije zde 319 obyvatel. Občanská vybavenost: mateřská škola, multifunkční hřiště, posilovna, hospůdka. V okolí stojí za zmínku zámek Lysice, zámek Boskovice, hrad Boskovice, Malý a Velký Chlum, křetinská přehrada.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.