Prodej

Prodej restaurace se 2 apartmány 3+kk a 2+kk, Habrovany, okr. Vyškov

DSC07779 (1)
5 900 000 Kč + provize RK
Ev. č.01791
KategorieUbytování
LokalitaHabrovany
OkresVyškov
Plocha užitná400 m²
Plocha pozemku480 m²
Počet podlaží2
Stav objektuNovostavba
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeZdeněk Mikulášek
Zdeněk Mikulášek

Hledáte opravdu zajímavou investici se širokým záběrem možného využití nebo chcete navázat na tradici již zavedené restaurace na strategicky dobrém místě?

Se souhlasem majitele si vám dovolujeme nabídnout stylovou novostavbu samostatně stojící restaurace se zavedeným jménem, kombinovanou i s bydlením a velkým technickým zázemím. Rozsáhlá budova, která byla kolaudovaná v roce 2011 a která vznikla z nadšení dvou řemeslných mistrů ve svém oboru a příznivců historického šermu, má zastavěnou plochu 213 m² a přilehlý pozemek určený na letní zahrádku, parkování a doprovodné programy o velikosti 259 m².

Dispozičně a s rozvahou řešená stavba, kde se mísí praktično a citlivé vyzdvižení detailů středověké krčmy v podobě doplňků především kovářských uměleckých prací, je situovaná v obci Habrovany, pouhé 2 km od farmy v Olšanech. Nemovitost nabízí pro nového majitele spoustu možností využití jako: již zavedená restaurace s bydlením, restaurace s možným pronájmem dvou samostatných bytových jednotek, menší penzion, po menším stavebním zásahu jako nemovitost s více bytovými jednotkami k pronájmu nebo jako vícegenerační rodinný dům.

Budova sestává z restaurace, dvou samostatných a vybavených bytových jednotek, kovářské a sedlářské dílny a rozsáhlého technického zázemí. Restaurace i bytové jednotky mají samostatné měřiče energií. Vytápění je zde elektrickými kotly se zvýhodněnou sazbou nebo stylovým krbem umístěným přímo v restauraci. Celý objekt a prioritně všechny 4 vstupy do budovy jsou pod kamerovým systémem.

V kupní ceně je zahrnuto veškeré zařízení restaurace, bytových jednotek a technického zázemí viz fotografie, kromě osobních předmětů a některých cenných dekoračních, převážně kovářských prací. Tyto předměty, které budou zdůrazněny při osobní prohlídce, lze v případě zájmu odkoupit.

Místo je vyhlášeno pro svou výbornou dostupnost do města Brna, spojitost s obcí Olšany, turisticky, cyklisticky a hlavně projížďkami na koních. Restaurace funguje vzhledem ke své nepopíratelné originalitě velice dobře po celý rok. Kromě vyhlášené kuchyně jsou zde pořádány různé akce, svatby, výročí, jarmarky a dílničky pro děti. Přímo v místě je základní občanská vybavenost a kompletní potom ve 4 km vzdálené obci Rousínov.

Štítky PENB zatím nebyly předány, proto je v inzerci uvedená třída G.

Další, především technické, informace vám v případě zájmu sdělíme telefonicky, emailem nebo na osobní prohlídce, kterou upřímně doporučujeme. Půdorysy obou pater vám v případě zájmu zašleme. Prohlídky, které určitě doporučujeme, jsou možné po domluvě. Nemovitost je ihned volná.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.