Prodej

Prodej vily 7+2 v Černých polích

12 950 000 Kč
Ev. č.01615
KategorieVila
LokalitaMuchova 1094/25, Brno - Černá Pole
OkresBrno-město
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná210 m²
Plocha pozemku403 m²
Plocha zastavěná130 m²
StavPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Kontaktujte makléřeAdam Trčka
Adam Trčka

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji samostatně stojící vilu (postavenou v roce 1894) v nejvyhledávanější lokalitě Černých Polí, ulice Muchova. Jedná se o ojedinělou příležitost koupě vily v reprezentativním stavu a místě v blízkosti vily Tugendhat.

Na vile, kromě udržovacích prací, proběhla rekonstrukce spojena s úpravou dispozice nemovitosti v roce 1969, kdy došlo k přístavbě patra do dvorního traktu a byla vyměněna okna. V roce 1975 byla postavena samostatná garáž ve dvorním traktu. Po roce 2003 proběhla oprava všech částí domu a to od suterénu až po venkovní fasády, stavbu altánu a rekonstrukce garáže, byly provedeny výměny všech rozvodů i přípojek .

V domě se nachází dva byty. Přízemní má dispozici 3+1 a v patře se nachází byt o dispozici 4+1. Vila je z jedné třetiny podsklepená, sklep má tři samostatné místnosti. Garáž je situovaná do zatravněné zahrady s altánem. Nemovitost má k dispozici všechny dostupné sítě (zemní plyn, elektřina, veřejný vodovod a kanalizace).
Tato ojedinělá a velice nadstandardní nemovitost je vhodná jak k okamžitému bydlení, tak také podnikání, popř. lze obě aktivity kombinovat.

Podrobnější informace o stavu, kvalitě a členění nemovitosti Vám ukáže videoprohlídka. Úplnou představu o této nemovitosti získáte při osobní prohlídce, kterou Vám zajistíme.

Společnost Unicareal Vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který Vám nezávazně poradí při zajištění nejvhodnějšího financování.

Nemovitost bude k dispozici dle dohody.

Tel: 777 600 656

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.