Pronájem

Komerční/obchodní/výukové prostory (CP 523 m²), ulice Vídeňská

P4020001_2
1 190 Kč za m2/rok včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.00991
KategorieKanceláře
LokalitaVídeňská, Brno - Štýřice
OkresBrno-město
Plocha užitná523 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObchodní
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeRNDr. Vítězslav Nováček
RNDr. Vítězslav Nováček

K pronájmu nabízíme víceúčelové prostory, jejichž celková plocha činí 523 m². Prostory jsou využitelné např. jako sídlo společnosti s kompletním zázemím (kanceláře, pracovny, výrobní/montážní prostory, učebny, skladové prostory). Nabízené prostory jsou vhodné pro řadu činností: obchodní, komerční, výukové, nebo i jako lehká výroba či montovna apod.

Nemovitost se nachází v uzavřeném a střeženém obchodním a skladovém areálu v ulici Vídeňská, po pravé straně hlavní komunikace směřující na jih od Brna (směr Břeclav, Bratislava, Mikulov, Znojmo, Vídeň). Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní objekt, přičemž k pronájmu se nabízí celé první patro s veškerým zázemím. V případě vážného zájmu lze pronajmout i část objektu.

Pronajímané prostory v minulosti sloužily jako tři velké odborné učebny, dvě prostorné kanceláře a k dispozici jsou i další prostory vhodné k nejrůznějším účelům. Předností pronájmu této nemovitosti je skutečnost, že všechny místnosti a obslužné prostory mají vlastní vstup z centrální chodby. Prostory nabízí výborné zázemí pro zaměstnance, které je rovněž přístupné z centrální chodby. K dispozici jsou šatny, toalety, oddělené sprchy, úklidová místnost a kuchyňka. Dle požadavků nájemce je možné upravit a nebo pozměnit stávající uspořádání vnitřního prostoru realizací nových sádrokartonových příček. Zájemci
o dlouhodobý pronájem jsou vítáni.

Nemovitost byla postavena na konci 80. let minulého století. Celý objekt je ve velmi dobrém a udržovaném stavu, ve všech místnostech byla provedena výměna původních oken za plastová.

Prostory jsou výjimečné svou polohou (blízkost hlavní dopravní tepny D1, D2) na okraji vyhledávané lokality, nabízejí velmi příjemné prostředí pro zaměstnance
i klienty a velmi dobrou dopravní dostupnost s možností parkování přímo
v uzavřeném areálu. Dopravu k objektu zajišťují i linky MHD (tramvaj, autobus).

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.