Pronájem

Pronájem kancelářských prostor v secesní vile, Masarykova čtvrť, Brno

35 000 Kč za měsíc + vyúčtovatelné zálohy na energie, + možný nájem garáže
Ev. č.02373
KategorieKanceláře
LokalitaRoubalova, Brno - Stránice
OkresBrno-město
Plocha užitná96 m²
Plocha pozemku529 m²
Plocha kanceláří96 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění1
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
Datum nastěhování1. listopad 2022
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIvana Slavíčková
Ivana Slavíčková

Rádi byste nové sídlo pro svou firmu v jedné z nejkrásnějších brněnských čtvrtí na Žlutém kopci? Nabízíme pronájem exkluzivních prostor v historické rodinné samostatně stojící secesní vile z roku 1904 na ul. Roubalova, Brno - Stránice (Masarykova čtvrť).

Jedná se o celé patro vily v 1.NP o celkové ploše 95,79 m2. Jsou zde 3 samostatné kanceláře ( 22 m2, 23 m2 a 16 m2), zařízená kuchyně 11,6 m2 se dvěma komorami, které zajištují uzamykatelný a oddělený úložný prostor. Dále je zde samostatná koupelna s vanou, kde se nachází i kombinovaný plynový kotel , samostatné WC. Prostory jsou zachovány všemi svými dosavadními úpravami a doplňky v secesním duchu celého domu, vše je pečlivě udržováno. Na všech oknech jsou interiérové žaluzie, nabízí se zde možnost ponechání části zařízení (není podmínkou).

K domu náleží okrasná a pečlivě udržovaná zahrada se zahradním secesním altánem, která je zejména v letním období příjemným bonusem k využití těchto prostor. Ve dvorním traktu se nachází také zděná garáž o ploše 26 m2, kterou je možné pronajmout zároveň k prostorám ve vile, za cenu 5.000,-Kč/měsíčně. Vjezd je přes uzamykatelnou bránu z ulice. Před vilou je umožněno dosud vcelku bezproblémové parkování.
Prostory jsou vhodné jako kanceláře - sídlo firmy, advokátní kancelář, architekti a jiné v prestižní, brněnské lokalitě.
Ve vile budete mít zaručeno naprosté soukromí.
Jedná se o mimořádné a atraktivní místo a to i z hlediska dopravní dostupnosti sítě městské hromadné dopravy - nejen z centra města, ale i z ostatních městských částí.
Vzhledem k tomu, že jsme osobně s touto vilou blízce spjati přes 14 let, můžete očekávat zcela autentické a detailní informace :-) Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Majitel požaduje při podpisu nájemní smlouvy kauci ve výši jednoho měsíčního nájmu.
Vyúčtovatelné - v tuto chvíli již navýšené zálohy činí měsíčně celkem 9.400,-Kč. (plyn - 6000,-Kč, elektřina 2700,-Kč, voda 700,-Kč)

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.