Pronájem

Pronajato | Pronájem obchodních prostor, Brno-Lesná

8
pronajato + energie dle spotřeby, bez DPH, + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.01571
KategorieObchodní prostory
LokalitaOkružní, Brno - Lesná
OkresBrno-město
Plocha užitná50 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
Poloha objektuV bloku
ZástavbaKomerční
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:

Jako vybraní zástupci majitele nabízíme k pronájmu velmi atraktivní komerční prostory, které se nachází v přízemí komerční budovy v jedné z nejoblíbenějších a nejzajímavějších brněnských lokalit - Lesná. Prostory jsou o výměře 50 m² s velkoplošnou výlohou a přímým vstupem z ulice. Výborná dostupnost, atraktivní lokalita na velice strategickém a frekventovaném místě.

K dispozici jsou v ceně 2 parkovací místa před budovou.

Vzhledem k velmi dobré dostupnosti a exkluzivní lokalitě je možno tyto prostory využít pro vlastní podnikání, zázemí pro internetový obchod, prodejnu specializovaného zboží, výdejnu, servis menších produktů, kanceláře apod.

Volné od 1. 2. 2018, po dohodě i dříve. Kompletní servis. Výborné komerční využití. Vzhledem k zajímavé nabídce doporučuji osobní prohlídku.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.