Pronájem

Pronájem, obchodní prostory 106 m² - Slavkov u Brna

1E806867-603E-4556-9AEC-3D5929F3652E
info v RK včetně právního servisu
Ev. č.02329
KategorieObchodní prostory
LokalitaPalackého náměstí, Slavkov u Brna
OkresVyškov
Plocha užitná106 m²
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuRohový
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIvana Slavíčková
Ivana Slavíčková

Kadeřnice, manikérky, kosmetičky hledáte prostor vhodný k okamžitému podnikání bez nutnosti okamžitých investic do rekonstrukce? Pak právě pro Vás máme jedinečnou nabídku k přenechání zavedeného salonu s krásnou pozitivní energií na velmi lukrativním místě na Palackém náměstí ve Slavkově u Brna.

Prostor s výměrou 106 m² je rozdělen na kadeřnický salon , prodejnu , toaletu a kuchyňku. Obchodní prostor s kadeřnickým salonem je rozdělen posuvnými skleněnými dveřmi a nabízí klientkám naprosté soukromí.
Celý prostor se přenechává kompletně vybavený, takže ideální pro pokračování provozu kadeřnictví + dalších služeb a prodejny, která je také vybavená.

Salon je velmi úspěšně v provozu již 8 let , více informací o samotném provozu a nákladech, rádi poskytneme pouze vážným zájemcům při osobní schůzce.

Nespornou výhodou salonu je , že je vše zavedené a není třeba vyřizovat kolaudaci, povolení hygieny, hasiče. Salon je možné po převzetí ihned provozovat. Odstupné zahrnuje veškeré vybavení salonu. Měsíční nájemné činí 20.000,- Kč + zálohy na vodu 1.200,- Kč a energie 4.500,- Kč. Vzhledem k umístění je výše nájmu velmi zajímavá.
Salon je k dispozici novému nájemci od 1.8.2022.

Rádi by jste si prostory osobně prohlédli? Zavolejte mi a domluvte si prohlídku. Těším se na Vás!

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.