Pronájem

Pronájem průmyslového areálu, Židlochovice, Brno-venkov

1
1 Kč za měsíc + provize RK
Ev. č.02071
KategorieOstatní komerční nemovitosti
LokalitaNádražní, Židlochovice
OkresBrno-venkov
Plocha užitná2.687 m²
Plocha pozemku2.134 m²
Plocha zastavěná1.038 m²
Počet podlaží4
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeZdeněk Mikulášek
Zdeněk Mikulášek

Se souhlasem majitele si vám dovolujeme nabídnout k pronájmu oplocený průmyslový areál, nacházející se pouhých 20 km od Brna, ve městě Židlochovice.

Areál sestává ze dvou rozsáhlých čtyřpodlažních budov, kotelny a vrátnice, s možností využití jako provozní, výrobní, kancelářské a skladové prostory. Ve venkovní části areálu se nachází velký manipulační prostor s možností parkovacích míst. V budově B se nachází podzemní podlaží určené k výrobě a nákladní výtah. Celý areál nabízí široký záběr možností využití.

Podmínkou není pronájem celého areálu, ale i části budov a kanceláří. Cena i velikost konkrétních pronajatých prostor je věcí dohody. Celková plocha pozemku je 2 134 m², užitná plocha 2 687 m², z toho užitná plocha budovy A je 824 m², budovy B 1 760 m², kotelny 65 m², vrátnice 38 m², zastavěná plocha (budova A, B, vrátnice a kotelna) 1 038 m². Veškeré půdorysy a řezy budov vám zašleme na vyžádání.

Ve městě Židlochovice je veškerá občanská vybavenost a výhodou je strategicky dobrá poloha s možností přímého napojení na dálnici D1. Nemovitost je volná ihned a osobní prohlídka, kterou určitě doporučujeme, je možná po domluvě.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.