Pronájem

Pronajato | Pronájem výrobních či skladovacích prostor v centru Brna, 102 m²

IMG_4326
pronajato + služby 1 300 Kč/měsíc, + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.00553
KategorieSklady
LokalitaCejl, Brno - Zábrdovice
OkresBrno-město
Plocha užitná102 m²
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Umístění objektuCentrum obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:

Nabízíme vám k pronájmu nově vybudované prostory o velikosti 102 m² v těsné blízkosti centra Brna.

Prostory se nacházejí ve 2. NP budovy v zadním traktu nemovitosti. Jedná se o samostatný temperovaný skladový prostor s přístupem přes nákladovou rampu a nákladním výtahem. Pro uživatele a zákazníky je určen samostatný přístup hlavním vstupem se schodištěm. Skladové prostory lze využít i pro lehkou výrobu či výdejnu e-shopu. Prostory jsou vytápěné plynovými přímotopy, je zde přívod vody a odpady, které umožňují stavební a účelové úpravy prostorů. K prostorům přísluší společné sociální zázemí.

Taktéž nabízíme za úplatu možnost pronájmu parkovacího místa ve vnitrobloku na hlídaném parkovišti, příjezd a krátkodobé parkování je zdarma. Možnost zásobování i nákladními vozidly střední velikosti typu AVIA.

Prostory je možné přebudovat pro kancelářské, společenské aktivity či jiné služby. V prostorách je možné dobudovat sociální zázemí, kuchyňku, prostory je také možné dispozičně měnit.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.