Homestaging (Home staging)

Rozhodli jste se prodat Vaši nemovitost? Jak zařídíte, abyste na realitním trhu uspěli?

Homestaging

U mnoha lidí vyvolává pouhá představa prodeje vlastní nemovitosti spojená s trávením volného času studováním realitního trhu stres a strach z neznáma. Jedná se o okamžiky, kdy se obáváte, jak vlastně vše dopadne. Vámi pokládané otázky „Proběhne prodej hladce? Nevyskytnou se nějaké problémy?“ Vás ubíjejí, v mnoha případech jsou zcela na místě.

Majitelé nemovitostí, kteří chtějí uvést svůj majetek na realitní trh a chtějí svoji nemovitost prodat v co nejkratší době za nejvyšší možnou nabídku, však zapomínají na nejpodstatnější věc, a tou je samotná nemovitost.

 

Proč se stresovat, když existuje lepší způsob - Homestaging

Abyste se uchránili před zbytečným stresem, spěchem a řešením věcí na poslední chvíli, je dobré se na prodej nemovitosti řádně připravit. Klíčem k úspěchu je profesionální příprava, neboli služba HOMESTAGING.

Využít svůj čas a spojit se s profesionály, kteří Vám pomohou připravit nemovitost, je nejlepší možnou volbou k jejímu úspěšnému, snadnému a rychlému prodeji. Připravte se na to, porazit Vaši konkurenci na realitním trhu a získat tak značnou výhodu.

Realitní kancelář Brno - Unicareal s.r.o. Vám nabízí světově úspěšnou a ověřenou službu Homestaging, která Vám s celým procesem přípravy nemovitosti pomůže. Díky osvědčeným a časově i finančně nenáročným praktikám Vaši nemovitost rádi připravíme a učiníme ji tak atraktivnější a na realitním trhu podstatně žádanější. Postaráme se o to, aby se na nic podstatného nezapomnělo. Připravit nemovitost na prodej je zkrátka nutné si užívat.

Jakékoliv vylepšení Vaší nemovitosti ještě před uvedením na realitní trh se prostě vyplácí.

Nabídka nemovitostí na realitním trhu je v dnešní době větší a konkurence mezi prodejci je silnější než v nedávné minulosti. Proto je nutné, abyste přípravu Vaší nemovitosti nepodceňovali. Prezentovat Váš majetek při prodeji v co nejlepším možném stavu se pro Vás stává čím dál tím důležitější záležitostí.

Klíčem k úspěchu je profesionalita. Kontaktujte naši realitku a domluvte si nezávaznou schůzku. Vyžádejte si náš odborný názor a domluvte se na možných řešeních, která budou pro Vás časově i finančně dostupná.

Po úspěšné přípravě a využití služby Homestaging doporučujeme podívat se na několik nemovitostí ve svém okolí a porovnat, jak si stojí Vaše nemovitost oproti konkurenci.

Budete překvapení, jak Vám Homestaging a celková příprava napomohou k výrazně lepšímu úspěchu.

Homestaging

Homestaging

 

OTÁZKY A ODPOVĚDI

CO JE HOMESTAGING?

Služba, která Vám zásadním způsobem pomůže s přípravou nemovitosti a jejím optimálním uvedením na realitní trh tak, abyste Vaši nemovitost prodali v co nejkratší době za co nejvyšší cenu. Služba, která Vám pomůže oslovit co nejširší škálu potencionálních kupců, řádně představí a zviditelní Vaši nemovitost na realitním trhu a zvýrazní její nejlepší vlastnosti.

VYPLATÍ SE MI INVESTOVAT DO HOME STAGINGU?

Je těžké dohadovat se s fakty. Rychlý prodej bytu nebo domu závisí na velmi kvalitní prezentaci Vaší nemovitosti na realitním trhu. Ze statistik vyplývá, že služba Homestaging našim klientům ušetřila nejen čas, ale i peníze, které jsou spojené s provozem nemovitosti. Statistiky dále ukazují, že služba Homestaging napomáhá zvýšit i hodnotu nemovitosti připravené k prodeji. Kromě toho profesionálně připravená nemovitost výrazně poráží Vaši konkurenci v délce prodeje.

JAK VNÍMÁ PROFESIONÁLNĚ PŘIPRAVENOU NEMOVITOST KUPUJÍCÍ?

Kupující se v profesionálně připravené nemovitosti cítí velmi dobře a obvykle se pro její koupi rozhoduje během několika okamžiků. Musíte vyhovět představám kupujícího o jeho novém domově. Vaše nemovitost musí apelovat na potřeby kupujícího a na jeho představy a sny chtít žít ve Vaší nemovitosti. Proto vytváříme poutavé a atraktivní nemovitosti a odstraňujeme zásadní (i psychologické) překážky, které brání úspěšnému prodeji. Čerpáme z našich léty prověřených odborných znalostí v oblasti realitního trhu, realitního marketingu a navíc využíváme ověřené techniky, které vedou k celkové spokojenosti jak prodávajícího, tak i kupujícího.

PROC VYUŽÍT SLUŽEB PROFESIONÁLA?

Kvalitně připravit nemovitost k uvedení na realitní trh není práce pro nezkušené.

Všechno spočívá v maximalizaci hodnoty Vaší nemovitosti. Naši odborníci uvedli desítky nemovitostí na realitní trh. Díky našemu know-how vytvoříme ty nejlepší možné podmínky pro jakoukoliv prezentaci nemovitosti. Realitní kanceláře, developeři, ale i jednotliví vlastníci nemovitostí si vybírají právě nás, protože naše práce je patřičně vidět a především přináší výsledky. Zajistíme naše služby a zákaznický servis pro jakoukoliv nemovitost na té nejvyšší možné úrovni.

CO KDYŽ JE NAŠE NEMOVITOST JEDINEČNÁ?

Každá nemovitost je jedinečná a specifická. Prázdná nebo vybavená, moderní nebo klasická, byt nebo dům – jsme schopni nabídnout naše služby pro jakýkoliv typ nemovitosti. Naše služby jsou šité na míru specifickým potřebám a rozpočtu každého klienta.

Autor: Ivo Dočekal

Homestaging

Homestaging

Homestaging

Homestaging

                                                   

Potřebujete poradit s prodejem Vaší nemovitosti?

NAPIŠTE NÁM:

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.