Profesionální videoprohlídky nemovitostí

Profesionální videoprohlídka nemovitosti zvýší její prestiž. Zájemcům lépe představí byt či rodinný dům a přiláká je k osobní návštěvě. Pro majitele je to zase ideální způsob, jak mohou moderně prezentovat svoji nemovitost a odlišit se tak od ostatních.

Proč jsou při prodeji nemovitosti videoprohlídky výhodou?

Tento atraktivní způsob propagace dokáže zachytit nejen umístění nemovitosti a atmosféru jejího okolí, ale i přednosti interiéru. Zájemce si vše detailně prohlédne v klidu domova a ušetří svůj čas, který by strávil obcházením nemovitostí. Pro majitele to znamená, že mu přivedeme jen takové klienty, kteří mají o jeho nemovitost opravdu zájem a uvažují o její koupi. Navíc prostřednictvím videoprohlídky oslovíme i širší skupinu zájemců, kteří se pohybují např. na YouTube a dalších sociálních sítích.

Jak probíhá příprava a natočení videoprohlídky?

Každá nemovitost je něčím výjimečná. Aby videoprohlídka ukázala její přednosti a kouzlo, musí být daný prostor perfektně připravený. V tento okamžik přichází na řadu služba Homestaging, kterou v realitní kanceláři Unicareal s.r.o. klientům poskytujeme. Vaši nemovitost profesionálně připravíme nejen k focení, ale i na natáčení. Využíváme k tomu designérské úpravy prostoru, dekorační prvky i vhodné nasvícení.

Videoprohlídky jako nový trend prezentace nemovitostí

Kvalitně zpracovaná videoprohlídka zvýší sledovanost inzerátu a získá si pozornost zájemců. Pomůže také vzbudit emoce a majitelům tak umožní prodat jejich nemovitost rychleji a za vyšší cenu.

Máte zájem o videoprohlídku své nemovitosti? Nabídněte nám ji k prodeji a my se o vše ostatní postaráme.

NAPIŠTE NÁM:

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.