Ostatní služby

Samotným prodejem nebo pronájmem nemovitosti naše práce zdaleka nekončí. Postaráme se o všechny formality spojené s celou transakcí včetně některých nadstandardních služeb.

 

Výkupy nemovitostí

Tlačí Vás čas, okolnosti a potřebujete rychle získat peníze za svou nemovitost? Nechcete čekat, až si Váš byt, dům, chata nebo pozemek najde vhodného a solventního kupce? Nabízíme přímý odkup nemovitostí a peníze ihned. Kontaktujte nás pro osobní schůzku a rádi Vám navrhneme konkrétní možnosti.

Jak to probíhá? Dohodnete si s námi vyhovující termín schůzky přímo ve vaší nemovitosti. Makléř vám připraví dle podkladů a posouzení technického i právního stavu nemovitosti aktuální tržní odhad.. Okamžitý výkup se pohybuje v rozmezí 75-80 % této ceny.

Pokud se domluvíme a není nutné řešit další záležitosti jako exekuce či zástavy, okamžitě připravujeme kupní smlouvy a platbu na váš účet. Případné exekuce či zástavy samozřejmě pomůžeme s pomocí naší advokátní kanceláře vyřešit a vyplatit. Vždy budete dopředu informováni co konkrétně a v jakém časovém horizontu se bude realizovat.

Řešení exekucí

Dostali jste se do tíživé finanční situace? Máte závazky, které nezvládáte splácet nebo exekuci na nemovitosti?  Nečinnost Vaše problémy nevyřeší. Rádi s Vámi zkonzultujeme všechny možnosti a případná východiska Vaší nelehké situace.

Kompletní právní servis

Žádné formulářové smlouvy, ale právní služby na klíč pro Vaši nemovitost! Náš zkušený a praxí prověřený právník Vám připraví všechny smlouvy a dokumenty, které budou k prodeji nebo pronájmu Vaší nemovitosti potřeba. Jde přece o Vaše peníze a nám o Vaši spokojenost.

Přepisy energií

Kromě předání nemovitosti se postaráme také o všechny formality spojené s převodem energií na nové majitele. Připravíme za Vás formuláře a zajistíme přepisy u jednotlivých dodavatelů. Stačí jen Váš podpis a všechno ostatní můžete nechat na nás.

Daňové přiznání

Nevíte, jak vypočítat daň z nabytí nemovitosti a vyplnit příslušné formuláře? S námi nemusíte mít obavy. Odborně zpracujeme přiznání k dani z nabytí nemovitosti a vypočítáme správnou výši daně. Všechny dokumenty za Vás podáme také na příslušný finanční úřad.

Zajišťujeme financování

Potřebujete pomoc s výhodným hypotečním úvěrem? Nevyznáte se v nabídkách jednotlivých bank? Nevadí, s naším finančním partnerem prověříme všechny možnosti a najdeme pro Vás to nejvýhodnější řešení, jak Vámi vybranou nemovitost financovat. Přijďte se k nám jen nezávazně poradit.

Potřebujete poradit? NAPIŠTE NÁM:

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.