Postup při prodeji nemovitosti

Plánujete prodej nemovitosti a nevíte, jak postupovat? Obraťte se na realitní kancelář Unicareal. Naši zkušení makléři vám vysvětlí jednotlivé kroky, které vás při prodeji nemovitosti čekají a poskytnou vám kompletní realitní servis na míru.

   

Vyberte si správného realitního partnera

Rozhodli jste se prodat svoji nemovitost a přemýšlíte, co vše vás čeká a jak při prodeji nemovitosti postupovat? Prvním důležitým krokem je výběr dobré realitní kanceláře. Ta se nejen postará o právní bezpečí a ušetří vám mnoho času, ale vyhledá také vhodné zájemce, zajistí prohlídky a postará se o smluvní dokumentaci. Brněnská realitní kancelář Unicareal s.r.o. vás provede celým realitním obchodem bez starostí.

Nastavení správných podmínek prodeje nemovitosti

Začátkem úspěšného prodeje nemovitosti je správně nastavená nabídková cena. Doporučíme vám nejvyšší možnou reálnou cenu, kterou můžete z prodeje bytu nebo rodinného domu získat. Zohledníme samozřejmě lokalitu nemovitosti, její stav a vybavení a všechny aspekty srovnáme s aktuální nabídkou a prodanými nemovitostmi.

Příprava nemovitosti před prodejem

Na prvním dojmu záleží. Profesionálně připravená nemovitost zaujme kupující. Ukažte jim svůj byt nebo dům v tom nejlepším světle a využijte naši specializovanou službu homestaging, díky které bude vaše nemovitost vypadat nejen atraktivněji, ale zvýší se také její hodnota. Pozornost zájemců získáte i profesionálně zpracovanou videoprohlídkou.

Prezentace nemovitosti a oslovení zájemců

Vytvoříme kvalitní prezentaci vaší nemovitosti pro realitní portály, tištěná média i přímou nabídku evidovaným zájemcům. Postaráme se o grafické úpravy, poutavé texty a budete-li mít zájem, tak i o umístění reklamní cedule na nemovitost. Víme, jak dostat vaši nemovitost k zájemcům.

Prohlídky se zájemci

Zorganizujeme prohlídky se zájemci o koupi vaší nemovitosti v takovém čase, který vám bude vyhovovat. Připravíme také potřebné materiály pro každého zájemce, které mu pomohou s rozhodováním. Každou prohlídku povede zkušený makléř, který ví, jak nejlépe nemovitost představit a jak upozornit zájemce na její potenciál.

Právní bezpečí a potřebné dokumenty

Na prvním místě je pro nás zajištění bezpečného právního servisu. Kompletní smluvní dokumentaci proto zajišťuje náš právní zástupce s dlouholetými zkušenostmi v oblasti nemovitostí. Umí si poradit i s nestandardními realitními obchody a připraví smlouvy na míru každému klientovi a jeho nemovitosti. Naši realitní odborníci vědí, kdy je nutné k převodu nemovitosti doložit průkaz energetické náročnosti budovy a kdy stačí doložit potřebné vyúčtování služeb. Také vás upozorní na případné daňové povinnosti.

Předání nemovitosti

Po dokončení převodu nemovitosti a uhrazení kupní ceny na váš účet přichází na řadu předání bytu nebo domu novému majiteli. Realitní makléř, který s vámi řešil celý postup prodeje, připraví předávací protokol a zúčastní se samotného předání nemovitosti. Postará se také o potřebné formuláře pro přepis energií nebo pro bytová družstva.

realitní kanceláři Unicareal s.r.o. Vám poskytneme kompletní realitní služby a postaráme se o kvalitní právní servis. S námi bude postup při prodeji vaší nemovitosti o mnoho snazší. Záleží nám na tom, abyste byli s našimi službami spokojeni.

 

Potřebujete poradit s prodejem nebo koupí nemovitosti?

NAPIŠTE NÁM:

(nebo volejte 541 211 876)

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.

 

Autorem článku je Valerie Magić, jednatelka společnosti Unicareal s.r.o.

Valerie_Magic

27.9.2019Sdílejte na FB nebo Twitteru: