Odhad ceny nemovitosti

K jedné nemovitosti lze zpracovat různé odhady její ceny. Jiný odhad ceny nemovitosti budete potřebovat pro dědické řízení, pro banku nebo k doložení při majetkovém vyrovnání. V realitní kanceláři Unicareal s.r.o. vám připravíme odhad ceny nemovitosti pro jakoukoliv situaci.

 

Odhad tržní ceny nemovitosti

Nejčastěji v naší realitní kanceláři v Brně zpracováváme odhad tržní ceny nemovitosti, který majitelům bytů a rodinných domů řekne, jakou reálnou tržní cenu má aktuálně jejich nemovitý majetek. Pro jeho přípravu využíváme vlastní dlouholeté zkušenosti s prodejem bytů a rodinných domů a znalosti realitního trhu. Pro přesnější odhad používáme nejrůznější výpočty a statistiky z vlastních realizovaných prodejů nemovitostí, díky kterým můžeme porovnat Váš byt nebo dům s již prodaným, srovnatelným objektem. Vždy přihlížíme k technickému stavu předmětné nemovitosti a lokalitě, ve které se nachází. Chcete také zjistit, kolik můžete získat z prodeje svého bytu nebo domu? Nebo Vás jen zajímá jeho aktuální hodnota? Kontaktujte nás. Zpracujeme Vám profesionální odhad tržní ceny Vaší nemovitosti.

 

Odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení

Pro účely dědického řízení budete potřebovat odhad ceny zděděného nemovitého majetku. Jako dědic sice žádnou daň platit nebudete, ale budete muset zaplatit odměnu notáři za vyřízení dědictví. V realitní kanceláři Brno - Unicareal s.r.o. pro Vás zpracujeme odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení, který bude sloužit i jako podklad pro výpočet odměny notáře. V případě, že se rozhodnete nabytou nemovitost prodat, Vám poradíme i s daní z příjmu a postaráme se o profesionální prodej Vašeho bytu nebo rodinného domu.

 

Odhad ceny nemovitosti pro majetkové vyrovnání

Řešíte rozdělení majetku soudní cestou? Potřebujete připravit odhad ceny nemovitosti pro majetkové vypořádání po rozvodu? Spolupracujeme se soudním znalcem, který zajistí odhad ceny nemovitosti. Na jeho základě vyplatíte odpovídající část stanovené ceny druhé straně a stanete se výlučným vlastníkem nemovitosti. Tento odhad ceny nemovitosti od soudního znalce Vám také poslouží v případě, že o daný byt nebo rodinný dům nebudete mít zájem Vy ani druhá strana a společně přistoupíte na prodej nemovitosti. Získané peníze si pak rozdělíte dle předem stanoveného postupu.

Potřebujete poradit? NAPIŠTE NÁM:

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.