Přemýšlíte o prodeji své nemovitosti?

Zajímá Vás postup při prodeji a jak by to probíhalo s námi?

Jak to děláme;

Dohodneme si osobní schůzku

Což je zcela nezávazná konzultace s realitním makléřem, posouzení možné prodejní ceny, nastavení prodejního plánu, detailní podání informací o průběhu prodeje, možných úskalích, návaznostech či daňových otázkách. Makléře si můžete i zvolit sami zde.

Profesionální prezentace Vaší nemovitosti

Která spočívá v kvalitní fotodokumentaci, profesionální videoprohlídce, u vhodných nemovitostí využití homestagingu, marketingový plán, inzerce na největších realitních serverech s pravidelnou aktualizací a placenými bannery, který počítá s využitím Facebooku, Youtube, tištěná inzerce ve specializovaných realitních časopisech.

Komplexní právní servis

Veškerý právní servis pro nás zajišťuje smluvní advokátní kancelář Mgr.Vladimír Dvořáček, se sídlem Pekařská 13, Brno, která se specializuje na problematiku realitního trhu a zajišťuje potřebnou smluvní dokumentaci, včetně případných konzultací. Podpisy smluv včetně ověření podpisů probíhají v naší kanceláři. Můžeme Vám pomoci také s věcnými břemeny, právními vadami a případnými komplikacemi v souvislosti s prodejem vaší nemovitosti, zajišťujeme advokátní úschovu finančních prostředků pro své klienty zdarma.

Kvalitní komunikace

Váš osobní makléř Vás bude pravidelně informovat o průběhu prodeje, statistikách návštěvnosti zvolené prezentace, o komunikaci se zájemci.O svěřený prodej se náležitě stará, pravidelně aktualizuje a navrhuje  individuální postup.

Finanční poradenství

Pro kupující v případě jejich zájmu poskytujeme nezávazné a bezplatné finanční poradenství naší partnerskou společností.

Poprodejní servis

Prodejem to přece nekončí. Makléř je přítomen i u předání nemovitosti a vyhotoví řádný předávací protokol všem zúčastněným. Zajistí také přepis energií u Vašeho dodavatele. Vypracujeme daňové přiznání pro daň z nabytí nemovitosti, které podáme na příslušný FÚ.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.