Prodej

Prodáno | Výjimečná investiční příležitost - prodej komerčního objektu v centru Brna

prodáno včetně právního servisu
Ev. č.00424
KategorieOstatní komerční nemovitosti
LokalitaŠumavská, Brno - Veveří
OkresBrno-město
Plocha užitná392 m²
Plocha pozemku329 m²
Plocha zastavěná303 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuCentrum obce
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G - Mimořádně nehospodárná
Sdílejte na FB nebo Twitteru:

Naše společnost vám zprostředkuje exkluzivní a velmi zajímavou investiční příležitost ke koupi komerční budovy nacházející se v brněnské městské části Královo Pole, přímo u hlavní komunikace Štefánikova s výbornou dostupností na rychlostní silnici E461 a dálnici D1. Klidná poloha ve vnitrobloku obytných domů se zastávkou MHD Šumavská v přímé blízkosti budovy. Výborná dostupnost, atraktivní lokalita.

Budova se rozkládá na ploše o výměře 329 m², z toho zastavěná plocha tvoří 303 m². Objekt je v naprosto perfektním a dobře udržovaném stavu po rekonstrukci a modernizacích.

Přízemí komerční budovy je využíváno pro lehkou výrobu a skladování se zázemím. Najdeme zde kanceláře, dílny, manipulační místnost, sklad, denní místnost pro zaměstnance, 2x sociální zařízení muži/ženy a kotelnu s plynovým kotlem se zásobníkem. Podlahy tvoří PVC, dlažby. V dílnách, manipulační místnosti a skladech jsou betonové podlahy s potěrem. Druhé podlaží disponuje chodbou propojující čtyři klimatizované kanceláře, sociální zařízení, dva sklady a el. dílnu.

Celkový odhadovaný potenciál příjmů z pronájmu činí cca 500 000 Kč až 600 000 Kč/rok, což zajišťuje velmi dobrou návratnost investice. (nájemné za areál je uvažováno v ceně obvyklé za obdobné nemovitosti v místě)

Veškeré inženýrské sítě, elektrika, plyn, voda, kanalizace. Zabezpečení, počítačová síť.

Výborné komerční využití. Zajištění financování. Možnost zajištění pronájmů. Vhodné jako investice nebo pro vlastní podnikání. Kompletní servis. Výjimečná investiční příležitost pro firemní sídlo, menší provozovnu nebo rodinné sídlo - velký a pěkný komplex v atraktivní lokalitě - centru města.

Videoprohlídka k dispozici. Doporučujeme.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.