Prodej

Prodáno | Prodej stavebního pozemku, Brno-Chrlice, CP: 514 m²

DSC_0260
prodáno SLEVA, včetně DPH, včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.00064
KategoriePozemky pro bydlení
Lokalita, Brno
OkresBrno-město
Plocha pozemku514 m²
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObchodní a obytná
Sdílejte na FB nebo Twitteru:

S výhradním zastoupením majitele nabízíme k prodeji pozemek s možností výstavby rodinného domu. Pozemek je na hranici města Brna, katastrální území Chrlice s velmi dobrou dostupností do centra města do 15 minut.

Pozemek se nachází v klidném přírodním prostředí mezi zahradami. V blízkosti pozemku se nachází zastávka MHD. Celková výměra pozemku je 514 m². Přístup k pozemku je po zpevněné komunikaci. Městská čtvrť pod názvem Brno-Chrlice je nejjižnější městská část statutárního města Brna. Veškeré inženýrské sítě se nachází na pozemku, vodovod a elektřina vedou v přední části pozemku, kanalizační přípojka není možná, je zapotřebí zbudovat jímku či septik.

Povolená zástavba RD - dvoupodlažní s využitím podkroví, index zastavitelnosti zde není stanoven. Uliční šíře pozemku je cca 12 m a délka pozemku je cca 50 m. Dle platného územního plánu města Brna je pozemek vedený jako stavební plocha s funkcí pro bydlení.

K dispozici ihned. Prohlídky možné po domluvě s makléřem, veškeré náležitosti vyřídíme za vás.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.