Prodej

Prodej stavebního pozemku, 904 m² - Javůrek u Brna

3 900 000 Kč včetně provize, včetně právního servisu
Ev. č.02305
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaJavůrek
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku904 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeMiroslava Ječmínková
Miroslava Ječmínková

Přemýšlíte o stavbě rodinného domu s výhledem na lesy a přitom v blízkosti Brna?

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek, ze kterého máte parádní výhled do zalesněného Údolí Bílého potoka, přírodního parku, nacházejícího zhruba 25 km severozápadně od Brna, v obci Javůrek.

Tento mírně svažitý pozemek o celkové ploše 904 m² je obdélníkového tvaru s délkou 67 m , uliční šíří ve spodní části pozemku 14 m.

Maximální podlažnost, dle územního plánu, pro stavbu rodinného domu je jedno obytné patro s obytným podkrovím pod sedlovou střechou nebo dvě podlaží s rovnou střechou.

Pozemek se nachází na konci zástavby v klidné ulici a vzhledem ke své unikátní poloze poskytuje nádherné výhledy do zalesněného Údolí Bílého potoka.

Prodejní cena je včetně spolu podílu na parcele číslo 168/25 s výměrou 116 m², která je součástí přístupové cesty.

V přístupové cestě k pozemku jsou vedeny veřejné sítě technické infrastruktury – kanalizace a voda.
Přípojka elektřiny již v realizaci na hranici pozemku.
Na sousedních pozemcích právě probíhá výstavba dvou nových rodinných domů.

Obec Javůrek leží v Křižanovské vrchovině, na okraji přírodního parku Údolí Bílého potoka směrem k osadě Šmelcovna, v jejímž okolí se nacházejí pozůstatky starých hamrů a je zde spousta značených turistických a cyklistických stezek, které prochází malebnou přírodou.
V Javůrku je obecní úřad, restaurace, obchod se smíšeným zbožím a pro nejmenší potom třída mateřské školky, odloučené pracoviště Javůrek.

V sousedním Domašově je k dispozici základní škola a mateřská školka, pošta, lékárna i zdravotní středisko. Spojení s Brnem zajišťuje IDS s časovou dostupností cca 25 minut do Brna.

Pokud vás tento pozemek zaujal jako místo pro váš nový domov, kontaktujte, prosím, realitního makléře.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.