Prodej

Prodáno | Prodej krásného pozemku s výhledem v Kovalovicích, CP: 1468 m²

3
prodáno + provize RK
Ev. č.00074
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaKovalovice
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku1.468 m²
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObchodní a obytná
Sdílejte na FB nebo Twitteru:

Dovolujeme si vám nabídnout se souhlasem majitele krásný stavební pozemek s výhledem na obec Viničné Šumice, k výstavbě rodinného domu v obci Kovalovice o celkové výměře 1 468 m².

Pozemek je slunný a mírně svažitý, kompletně zasíťovaný na okraji pozemku (voda, elektřina E.ON, kanalizace). Příjezd k pozemku je z veřejné komunikace a dále po zpevněné cestě. Síť místních komunikací bude rozšířena v lokalitách předpokládané nové výstavby v sousedních lokalitách. Navržené místní komunikace jsou vedeny v trase polních cest, které budou převedeny do kategorie místních komunikací.

Dle platného územního plánu města Pozořice je pozemek vedený jako stavební plocha s funkcí pro bydlení. Povolená výška zástavby bude dvoupodlažní nebo přízemní s obytným podkrovím, střecha sedlová, stavební čára min. 15 m od uličních komunikací a následně bude prováděna diagonální výstavba ostatních domů, které budou samostatně stojící.

Obec se nachází cca 18 km východně od Brna. Leží na rozhraní Drahanské vrchoviny a Dyjskosvrateckého úvalu. Část katastrálního území tvoří hranici s okresem Vyškov. V obci se nachází přírodní koupací biotop pod nádrží na rybolov mezi obcemi Kovalovice a Viničné Šumice. Dobrá dopravní dostupnost - autem po staré dálnici směr Vyškov nebo přímo autobusovou linkou č. 702 z centra Brna.

Veškeré náležitosti spojené s prodejem rádi vyřídíme za vás.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.