Prodej

Prodej stavebního pozemku 4 085m² u Letovic

DJI_0649a
778 Kč za m2 včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. č.02335
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLetovice
OkresBlansko
Plocha pozemku4.085 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeJosef Jindra
Josef Jindra

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek 4 085 m² u Letovic. Pozemek se nachází na jižním svahu, nad obcí, mimo ostatní zástavbu, s krásným výhledem. Svou polohou nabízí možnost bydlení uprostřed přírody v naprostém soukromím.

Pozemek je tvořen dvěma sousedícími parcelami a je zatravněn (louka).
Ideálně by sem zapadl srub či dřevostavba. S využitím okolního pozemku např. pro výběh koní či jiného zvířectva, sad, rozlehlou zahradu atd.
Elektřina na hranici pozemku.

Příjezd je po veřejně přístupné účelové komunikace, která je částečně zpevněna.

Hledáte-li bydlení na polosamotě, v srdci přírody a přitom s dobrou dopravní dostupností, je toto pro vás to pravé!

Letovice jsou město v Jihomoravském kraji, 21 km severně od Blanska a 45 km od Brna, na soutoku Svitavy a Křetínky. Žije zde 6 744 obyvatel. Nedaleko západního kraje města je na řece Křetínce postavena vodní nádrž, vyhlášená rekreační oblast pro milovníky vodních sportů. Město je obklopeno zalesněnými stráněmi kopců. U jižního okraje města je zámek. Město je křižovatkou cyklistických tras. V okolí stojí dále za zmínku jeskyně blanických rytířů v obci Rudka, zámek Kunštát. Samotné město má plnou občanskou vybavenost a dobré dopravní spojení (hlavní vlakový koridor Brno - Česká Třebová a rychlostní komunikace R43 Brno - Svitavy).

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.