Prodej

Prodej pozemku pro bydlení, 4 600 m² - Novosedly

Novosedly pozemek ze silnice
6 500 000 Kč + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.02336
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNovosedly
OkresBřeclav
Plocha pozemku4.600 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeMiroslava Ječmínková
Miroslava Ječmínková

Hledáte stavební pozemek pro bydlení v krásné oblasti Mikulovska?

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek vhodný pro výstavbu rodinného domu, v malebné okrajové části obce Novosedly, s celkovou výměrou 4 600 m2 z nichž v územním plánu je vedeno k zastavění 1 383 m2.

Rovinatý zatravněný pozemek ve tvaru pravidelného obdélníku s jižní orientací je v přední části určen k zastavění a v zadní části zůstává jako orná půda, s možností využití jako rozlehlá zahrada, sad nebo vhodný pro chov koní a jiných domácích zvířat, tedy jako ranč či farma. Tyto rozlehlé prostory, ale nabízí velkou variabilitu využití.

Nabízený pozemek s dostatečnou šíří 23 m, leží na okraji zástavby s hezkým výhledem na volné louky, pole i zalesněnou část.
Příjezd k pozemku je z veřejné asfaltové komunikace.
Na hranici pozemku jsou vedeny veškeré veřejné sítě technické infrastruktury - kanalizace, vodovod, plynovod i elektřina.

Novosedly leží ve vyhledávané vinařské lokalitě, na pravém břehu řeky Dyje v blízkosti rakouských hranic a nedaleko známého rekreačního centra Pasohlávky. Svým obyvatelům nabízí komfortní a klidné místo pro život. V obci je škola, školka, obchody, restaurace, pošta a ordinace praktických i odborných lékařů.
Autem dojedete do Mikulova za 10 minut, do Brna za cca 40 minut. Případně lze využít nedalekou vlakovou zastávku či hromadnou autobusovou dopravu.

Pokud vás tento pozemek zaujal jako místo pro váš nový domov , kontaktujte, prosím realitního makléře.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.