Prodej

Prodáno | Prodej stavebního pozemku v Oslavanech, 423 m²

Obrázek 2
prodáno včetně právního servisu, cena k jednání
Ev. č.01050
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaV Oslavě, Oslavany
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku423 m²
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaObytná
Sdílejte na FB nebo Twitteru:

Rádi bychom vám nabídli stavební pozemek v Oslavanech u Brna o výměře 423 m².

Na pozemek bylo téměř vyřízeno stavební povolení na podkrovní rodinný dům o dispozici 5+kk. Projekt je možné nechat velmi jednoduše upravit, pokud bude finální budova o jiném půdoryse nebo vyšší, než je aktuálně schváleno. Rozpočet na stavbu domu můžeme předložit. U pozemku je elektřina, kanalizace i voda.

Parkování je vyřešeno záborem pro zastřešené parkovací stání a dále prostorem pro další 2 auta na horní straně pozemku. V tuto chvíli je pozemek bez terénních úprav.

Z pozemku se naskýtá nádherný pohled na okolní lesy a kostelík. Městečko Oslavany se chlubí zdravotním střediskem, základní školou, třemi mateřskými školami, školním klubem, družinou, základní uměleckou školou atd. Dopravní spojení do Brna je časově ideální nejen autem, ale i za pomoci IDS JMK. Pracovní příležitosti nabízí nejen Oslavanské strojírny, ale také například firma Metaldyne.

Jedná se o stavební pozemek, kde jsou vyřešeny otázky inženýrských sítí a v případě zájmu možnost využití stávajícího rozpočtu a projektu.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.