Prodej

Prodáno | Prodej dvou RD, Brno-Židenice

IMG_3640 (2)
prodáno + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.01075
KategorieRodinné domy
LokalitaKrokova, Brno - Zábrdovice
OkresBrno-město
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná230 m²
Plocha pozemku313 m²
Plocha zahrady109 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná
En. náročnost b.E - Nehospodárná
Sdílejte na FB nebo Twitteru:

Dovolujeme si vám představit objekt přízemního rodinného domu v Brně-Židenicích. Rohová nemovitost nabízí krásnou uliční šíři a stojí na pozemku o výměře 313 m².

Tvar a rozměry domu vybízí k rozšíření minimálně o další patro (po vzoru sousední zástavby) a získání nového využitelného prostoru. Pokud nebude záměrem dostavba, tak již nyní můžeme uvažovat o domě jako o dvojdomku s využitelným podkrovím. Tato nemovitost průběžně procházela rekonstrukcí - plastová okna, kuchyně, toalety, atd.

Po vstupu do domu nás zejména potěší světlé prostorné pokoje se samostatnými vstupy. Kuchyně je vybavena vkusnou kuchyňskou linkou s přímým pohledem do zahrady a i samotná zahrada o 109 m² dokresluje celkový příjemný dojem z nemovitosti.

V současné době jsou prostory využívány jako investiční celek a klidná lokalita v blízkosti centra města Brna tomuto záměru nahrává. Každý z pokojů je nyní majitelem pronajímán samostatně a zajišťuje velmi dobrou návratnost investice.

Půdorys rohového domu o rozměrech 20 x 9 m a 17 x 6 m vybízí k dalšímu rozšiřování nebo dělení na samostatné bytové jednotky, či celky. Nemovitost je již nyní svým dispozičním řešením rozdělena na 5+1 a 4+1.

S ohledem na lokalitu, velikost, cenu nebo výtěžnost a další možnosti využití potenciálu objektu vám tuto nabídku můžeme jen doporučit.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.