Prodej

Prodáno | Prodej samostatně stojící rodinné vily v Masarykově čtvrti

1pohled ze zahrady
prodáno + provize RK
Ev. č.00607
KategorieVila
LokalitaMahenova, Brno - Stránice
OkresBrno-město
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná270 m²
Plocha pozemku798 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:

Nabízíme k prodeji krásnou prostornou vilu v žádané lokalitě Brno – Masarykova čtvrť.

Postavena byla ve třicátých letech minulého století na prostorném pozemku čtvercového tvaru o uliční šíři 27 m a celkové ploše 798 m². Má jedno částečně suterénní patro a 3 patra nadzemní. Domem vede točité schodiště, ze kterého jsou vstupy do jednotlivých bytových jednotek domu. Dům nabízí klidné, rodinné bydlení nebo možnost bydlení spojeného s podnikáním. Nemovitost je také vhodná jako investiční příležitost pro nájemní bydlení.

Dům prošel v posledních 10 letech postupnou rekonstrukcí. Její součástí bylo podřezání a zajištění proti zemní vlhkosti, dále proběhla výměna oken, výměna rozvodů elektřiny, topení, vody, odpadů, rekonstrukce omítek, podlah, nové zařizovací předměty, zrenovovala se koupelna a kuchyně. Dům se tak v současnosti nachází ve velice dobrém stavu. Rekonstrukcí neprošla pouze střecha. Obytné místnosti jsou díky své orientaci příjemně prosvětlené. Odpočinková zahrada je velice pěkně udržovaná a nabízí plnohodnotné využití. Parkování je zajištěno na vlastním pozemku. Před domem se nachází jedno venkovní stání a tři garáže. Vrata dveří u všech garáží jsou na dálkové ovládání.

Dispozice
Suterén - zde se nacházejí 3 prostorné místnosti a samostatné WC. Suterén je pod terénem asi 1 metr. Bylo provedeno podřezání. Stropy jsou dostatečně vysoké. Možnost využití jako technické místnosti, pracovna, byt.
1.NP - bytová jednotka 3+1 se samostatnou koupelnou a WC. Jednotka je po rekonstrukci.
2.NP - bytová jednotka 3+1 se samostatnou koupelnou a WC. Jednotka je po rekonstrukci.
3.NP - zde se nachází 2 obytné pokoje. Jeden se střešními okny, druhý s oknem vikýřovým. Třetí pokoj je k dodělání (v současné době prostorná půdní místnost s oknem). V tomto patře je také samostatné WC.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě. Vytápění domu a ohřev vody zajišťují dva plynové kotle, vždy jeden na dvě patra. Dům i garáže mají elektronické zabezpečení. Dům není zatížen žádným omezením.

Uvolnění domu ihned.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.