Prodej

Prodáno | Prodej vily 7+2, Brno - Černá Pole

prodáno
Ev. č.01615
KategorieVila
LokalitaMuchova 1094/25, Brno - Černá Pole
OkresBrno-město
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná210 m²
Plocha pozemku403 m²
Plocha zastavěná130 m²
Plocha zahrady136 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej samostatně stojící vily (postavené v roce 1894) v nejvyhledávanější lokalitě Brna - Černých Polí na ulici Muchova. Jedná se o ojedinělou příležitost ke koupi vily v reprezentativním stavu v blízkosti vily Tugendhat.

Na vile kromě udržovacích prací proběhla rekonstrukce spojená s úpravou dispozice nemovitosti v roce 1969, kdy došlo k přístavbě patra do dvorního traktu a byla vyměněna okna. V roce 1975 byla postavena samostatná garáž ve dvorním traktu. Po roce 2003 proběhla oprava všech částí domu a to od suterénu až po venkovní fasády, stavbu altánu a rekonstrukce garáže, byly provedeny výměny všech rozvodů i přípojek.

V domě se nachází dva byty. Přízemní má dispozici 3+1 a v patře se nachází byt o dispozici 4+1. Vila je z jedné třetiny podsklepená, sklep má tři samostatné místnosti. Garáž je situovaná do zatravněné zahrady s altánem. Nemovitost má k dispozici všechny dostupné sítě (zemní plyn, elektřina, veřejný vodovod a kanalizace).

Tato ojedinělá a velice nadstandardní nemovitost je vhodná jak k okamžitému bydlení, tak také k podnikání, případně lze obě aktivity kombinovat.

Podrobnější informace o stavu, kvalitě a členění nemovitosti vám ukáže videoprohlídka. Úplnou představu o této nemovitosti získáte při osobní prohlídce, kterou vám zajistíme.

Společnost Unicareal vám zdarma nabízí možnost využití služeb hypotečního poradce, který nezávazně poradí při zajištění nejvhodnějšího financování.

Nemovitost bude k dispozici dle dohody.

Tel: 777 600 656

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.