Pronájem

Pronajato | Pronájem komerčního areálu v Blučině u Brna, CP: 1023 m²

IMG_2463
pronajato + energie dle spotřeby, + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.01552
KategorieVýroba
LokalitaMěnínská, Blučina
OkresBrno-venkov
Plocha užitná570 m²
Plocha pozemku1.023 m²
Plocha zastavěná608 m²
Počet podlaží2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:

Naše společnost vám zprostředkuje velmi zajímavou příležitost k pronájmu komerčního areálu v obci Blučina, která se nachází 12 km jižně od Brna (možnost využití IDS JMK), s výbornou dostupností na dálnici D2, D1 a rychlostní silnici E461.

Objekt se rozkládá na ploše o výměře 1 023 m², z toho zastavěná plocha tvoří 608 m². Je v dobře udržovaném stavu a je využíván pro lehkou výrobu a skladování se zázemím.

Najdeme zde kanceláře, dílny, sklady, denní místnost pro zaměstnance a sociální zařízení. Podlahy tvoří PVC a dlažby. V dílnách a skladech jsou betonové podlahy s potěrem. Veškeré inženýrsské sítě - elektrika, plyn, voda, kanalizace.

Výborné komerční využití - vhodné pro vlastní podnikání, firemní sídlo, střední provozovnu nebo rodinné sídlo - velký a pěkný komplex. Doporučujeme prohlídku.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.