Pronajměte si byt s alpakou a získejte dárkový voucher

Pokud hledáte nové nájemní bydlení, máme pro vás originální nabídku.

 

Pronajměte si byt s alpakou a získejte dárkový voucher v hodnotě 1000 Kč na nákup v Möbelixu. Ano, slyšeli jste dobře. Byt s alpakou. To je ta chlupatá a roztomilá věc, která vypadá jako mix velblouda a ovce. Možná si říkáte, že to je šílené a poněkud nepraktické. Opravdu budete chovat alpaku v bytě? Čím budete alpaku krmit? Kde budete alpaku venčit? Ale než tuto možnost definitivně odmávnete, zvažte její výhody. Pronajmout si byt s alpakou může být skvělý způsob, jak objevit zcela nový rozměr spolubydlení. A navíc dostanete dárkový voucher Mobelix*, za který si můžete vybrat podle svého gusta a potřeb něco pro snadnější údržbu alpaky či domácnosti.

Zde je několik důvodů, proč se vyplatí pronajmout si byt s alpakou:

  • Ušetříte peníze. Byt s alpakou je obvykle levnější než byt bez alpaky. Nemusíte platit za zařízení, které by alpaka mohla poškodit, zničit nebo třeba sníst. A pokud se rozhodnete přestěhovat, nemusíte platit za stěhování alpaky.
  • Budete mít společnost. Alpaka je ideální společník pro ty, kteří hledají přátelství a zábavu. Alpaka je inteligentní, zvídavá a zábavná. Ráda se mazlí, hraje si a vydává různé zvuky. Bude vám ochotně dělat společnost při sledování televize, čtení knihy nebo vaření večeře.
  • Budete zdravější. Alpaka je prospěšná pro vaše zdraví a pohodu. Má totiž klidnou povahu, která snižuje stres a napětí. Se svou skvělou imunitou nebývá nemocná.
  • Ušetříte za teplo – alpaka má jemnou a hebkou srst, kterou můžete hladit nebo použít jako přikrývku v chladnějším období. A co si budeme povídat, při dnešních cenách energií se to bude hodit.
  • Budete mít zábavu. Byt s alpakou je také skvělou výzvou pro vaši kreativní stránku Můžete vymýšlet různé společné hry, Můžete si udělat fotky s alpakou a sdílet je na sociálních sítích. Můžete uspořádat večírek a seznámit ji s vašimi přáteli.
  • Získáte dárkový voucher. Abychom vám usnadnili zařízení nového bytu s alpakou, nabízíme vám dárkový voucher do Möbelixu* v hodnotě 1000 Kč. Můžete si tak doplnit interiér o nějakou milou chybějící drobnost.

Tak co říkáte? Zaujala vás nabídka bytu s alpakou? Nebojte se vyzkoušet něco nového a originálního. Možná zjistíte, že byt s alpakou a dárkovým voucherem Möbelixu* je právě to, co jste hledali.

Samozřejmě asi tušíte, že byt s alpakou je jen legrace a že takovou nabídku u nás a patrně ani jinde nenajdete (bohužel). Ale pokud potřebujete pomoci s pronájmem bytu bez alpaky - obraťte se na nás. Jsme profesionální realitní společnost, která se specializuje na pronájem bytů v Brně a okolí. Nabízíme kvalitní a férové služby pro majitele i zájemce. Vyřešíme veškeré formality k zajištění bezpečného a výhodného pronájmu. Kontaktujte nás ještě dnes a dohodněte si schůzku s naším odborníkem. Těšíme se na spolupráci s vámi.

*Vouchery od Möbelixu jsou určeny pro první 3 zájemce, kteří uzavřou smlouvu k nájmu nemovitosti z naší nabídky (bez alpaky).

Potřebujete poradit s prodejem nebo koupí nemovitosti?

NAPIŠTE NÁM:

(nebo volejte 541 211 876)

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.

 

 

6.6.2023Sdílejte na FB nebo Twitteru: