Prodej

Prodáno | Prodej bytu 1+1 s balkonem, Brno- Horní Heršpice, ul. Bednářova

grafika
prodáno + provize 5% + DPH
Ev. č.02216
KategorieByty 1+1
LokalitaBednářova, Brno - Horní Heršpice
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná31 m²
Počet podlaží3
Podlaží umístění2. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB76 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeZdeněk Mikulášek
Zdeněk Mikulášek

Hledáte investičně zajímavý byt v Brně, se strategicky dobrou polohou? Potom je tato nabídka určena právě Vám.
Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout k prodeji světlý, západně orientovaný byt v OV 1+1 s balkonem, nacházející se v dobré dostupnosti do centra i na dálnice, v lokalitě Horní Heršpice, na klidné ulici Bednářova, která je navázaná na vyhlášenou cyklostezku.
Novější byt situovaný v cihlovém domě, kolaudovaném v roce 2000, se nachází ve 2. patře a má celkovou užitnou plochu 30,5m2 + balkon 3,5m2 + sklep 2m2.
Byt nevyžaduje žádné technické úpravy, možná pouze částečnou modernizaci. Je sympatický svou pozitivní energii a kompletní orientací na západ, s příjemným výhledem do upraveného parku, určenému k relaxu a na kostelík, který je jednou z dominant lokality Horní Heršpice.
Měsíční platby za energie a služby domu jsou zde pouze ve výši 2.048,-Kč + elektřina a plyn, tedy max. do 2.700,-Kč. Dům není zadlužen, pouze se splácí rekonstrukce balkonu 210,-Kč měsíčně, která bude splacena v červnu 2023 a která je již zahrnuta v částce 2.048,-Kč. Byt je vytápěn společným kotlem v domě.
Výhodou bytu je určitě jeho výborná poloha v těsné blízkosti vyhlášené cyklostezky, vedoucí podél řeky Svratky, několika hektarový sportovně relaxační areál s bio koupalištěm, venkovním golfovým hřištěm, skate parkem, cyklokrossovým parkem, velkou horolezeckou stěnou a bohatým zázemím pro další sporty a relax. Pro milovníky nakupování je určitě výhodou výborná dostupnost do dvou největších brněnských nákupních center Olympie a Avion shopping parku. Zajímavá je poloha bytu i z hlediska dostupnosti na dálnice se směrem na Prahu i Bratislavu.
Vzhledem k výhodné poloze je byt vhodný nejen pro pohodlné bydlení, ale i jako ideální investice do budoucna, především na pronájmy. Budova má třídu energetické náročnosti C- Úsporná. Na bytě neváznou žádné právní závazky jako hypotéka, nebo břemena a je ihned volný. Prohlídky které Vám určitě doporučujeme jsou možné po domluvě. Zveme Vás na prohlídku.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.