Prodej

Prodáno | Prodej chaty, Nové Město na Moravě

prodáno
Ev. č.02309
KategorieChata
LokalitaNové Město na Moravě 105
OkresŽďár nad Sázavou
Velikost3 pokoje
Plocha užitná55 m²
Plocha pozemku445 m²
Počet podlaží2
Stav objektuDobrý
BudovaDřevěná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeZdeněk Mikulášek
Zdeněk Mikulášek

Chcete zažívat víkendové pohádky? Tak to tady pro Vás jednu pěknou máme.
Ta pohádka se jmenuje O lesní chatě Tatranec a odehrává se v kouzelné přírodě a srdci Žďárských vrchů, na okraji Nového Města na Moravě, 1,5km od místa dění Světového poháru na běžkách v Novém Městě na Moravě a 2,5km od vyhlášené sjezdovky Harusák.
Chtěli by jste si v této pěkné pohádce zahrát? Není problém. V případě zájmu máme pro vás hlavní roli.
Vzhledem ke své výjimečné poloze je ona chata i výbornou investiční příležitostí na pronájmy.
Ve výhradním zastoupení majitele si Vám dovolujeme nabídnout dvoupodlažní a kompletně podsklepenou chatu Tatranec, ležící na vlastním pozemku o velikosti 445m2. V prvním patře se nachází hlavní pokoj s menší místností pro kuchyňku , WC s technickým zázemím a v druhém patře dvě samostatné ložnice v šikmině. K chatě také náleží dvě terasy. Východně orientovaná je se vstupem do chaty a druhá s pěkným výhledem na pozemek a přímým vstupem na zahradu Na pozemku je ohniště s posezením a velká, praktická zahradní bouda.
V chatě je zavedená elektřina a odpad je řešen septikem. Vytápět můžete buď naftovými kamny, nebo kamny na tuhá paliva. Obě jsou funkční a k dispozici. Velký sklep je zaplněn velkou zásobou uhlí. Voda není připojena, ale na sousedních chatách jsou studny a u některé i vodovodní řád.
Na chatě se můžete kreativně realizovat, jak v interiéru tak na zahradě. Jako hrubé předlohy mohou posloužit sousední chaty. Přímo za chatou můžete vyrazit na sběr hub a lesních plodů. Ideální je místo pro milovníky přírody, ale i sportu. Zdejší kraj je vyhledávan na turistiku, cyklistiku a v zimě samozřejmě ráj všech běžkařů. V okolí jsou i sjezdovky, nejblíže pak již zmiňovaný ski areál Harusák. V těsné blízkosti se pak nacházejí ty nejatraktivnější místa Žďárských vrchů jako Tři studně, Fryšava, Kadov a jeho pověstný Kadovánek, Devět skal, Samotín, vyhlášené rybníky Sykovec, Medlov a Mílovy a spoustu dalších přírodních skvostů, kvůli kterým se sem i já velmi rád vracím. Za zmínku stojí určitě i zdejší tradiční architektura tvořena roubenkami a stylovými zemědělskými usedlostmi, které lze spatřit např. ve vesničkách Blatiny, Samotín nebo Krátké. Centrum Nového města na Moravě je vzdáleno 5km, Žďár nad Sázavou 13km a Brno 60km.
Chata Tatranec se bude těšit na svého nového pána a prohlídky, které určitě doporučujeme jsou možné po domluvě.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.