Prodej

Prodáno | Prodej chaty, 1882 m², Pouzdřany

IMG_9588
prodáno prodávající zaplatí polovinu daně, + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.01400-1
KategorieChata
LokalitaPouzdřany
OkresBřeclav
Velikost2 pokoje
Plocha užitná24 m²
Plocha pozemku1.882 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
ZástavbaRekreační
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIng. Věra Almasany
Ing. Věra Almasany

Naše společnost si dovoluje nabídnout exkluzivně k prodeji podsklepenou zděnou chatu 4 x 4 m s přístavkem jako kůlna v obci Pouzdřany.

Pozemek je mírně svažitý, vedený jako orná půda o ploše 1 882 m². Jsou zde vzrostlé i nově vysázené ovocné stromy (švestky, meruňky, třešně, jabloně, ořech, rybíz, víno atd.) v počtu kolem 40 kusů. Dále okrasné stromy a křoviny. Na pozemku není voda, ale je možnost pitnou vodu donést z nedaleké uzamčené studny. Dešťová voda je shromažďována do sudů. Elektřina je přivedena až do chaty. Cesta k pozemku je z větší části zpevněná a přejde pak v zatravněnou. V chatce je nahoře pokojík na spaní. K vytápění jsou určena kamna značky Petra na pevná paliva. Za chatou je zbudována udírna a venkovní krb s posezením.

Pouzdřany jsou obec v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji. Leží nedaleko řeky Svratky, asi 13 km od Hustopečí, kde je sjezd z dálnice Brno – Bratislava, a 12 km od Pohořelic mezi dálnicemi D2 a D52. Obcí prochází železniční trať ve směru Brno – Břeclav a je zde zřízena zastávka. Pouzdřany jsou zemědělskou a vinařskou obcí ležící na levém břehu řeky Svratky v nadmořské výšce 176 m. Obec má kolem 800 obyvatel. Je zde čilý společenský a spolkový život. O ten pečují myslivci, dobrovolní hasiči a TJ Sokol. Sbor pro občanské záležitosti pořádá výstavy a varhanní koncerty v kostele sv. Mikuláše.

Pro milovníky přírody a klidu velmi doporučujeme.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.