Prodej

Prodáno | Prodej pozemku pro bydlení, 3097m² - Hostěnice

1
prodáno + provize RK
Ev. č.02014
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaHostěnice
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku3.097 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeZdeněk Mikulášek
Zdeněk Mikulášek

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek situovaný na velmi atraktivním místě u lesa a díky své poloze na kopci s krásným otevřeným výhledem do krajiny. Pozemek určený k výstavbě rodinného domu je vzdálen pouhých 10 km od hranic Brna.

Na okraji pozemku jsou zavedeny inženýrské síťě (elektřina, voda, kanalizace) a vede k němu asfaltová silnice. Pozemek sestávající ze dvou parcel je rovinatý, zčásti se svažuje k lesu. Celková plocha t parcel je 3 097 m². Šiře pozemku je 17 m.

V obci je základní občanská vybavenost. Veškerá občanská vybavenost je potom v obci Mokrá-Horákov vzdálené 3 km, nebo v městysu Pozořice vzdáleném 5 km.

Spoluvlastnický podíl 1/9 pozemku vlastní Česká republika. Možnosti případného postupu při koupi pozemku vám rádi sdělíme telefonicky nebo na případné osobní schůzce. Čísla parcel vám zašleme na vyžádání.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.