Prodej

Prodej stavebního pozemku 800 m² u Letovic

DJI_0632a
info v RK včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. č.02311
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLetovice
OkresBlansko
Plocha pozemku800 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeJosef Jindra
Josef Jindra

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek 800m² v malé obci, která je místní částí města Letovice.
Pozemek se nachází na 6-ti parcelách, leží na jižním svahu, v příkrém terénu a je přístupný ze dvou stran a to buď z obecní nezpevněné cesty nebo z částečně zpevněné veřejně přístupné účelové komunikace.
Pozemek je umístěn v zalesněné, klidné, okrajové části obce a je vhodný k výstavbě chaty či menšího objektu k rekreaci.
Elektřina je na hranici pozemku. Kanalizace v obci není.

Obec se nachází se asi 3 km od centra Letovic. Je zde evidováno 35 adres a trvale zde žije 65 obyvatel. V obci je malý rybník. Komunikace je místní, zde končící, takže s minimálním provozem.
Letovice jsou město v Jihomoravském kraji, 21 km severně od Blanska a 45 km od Brna, na soutoku Svitavy a Křetínky. Žije zde 6 744 obyvatel. Nedaleko západního kraje města je na řece Křetínce postavena vodní nádrž, vyhlášená rekreační oblast pro milovníky vodních sportů. Město je obklopeno zalesněnými stráněmi kopců. U jižního okraje města je zámek. Město je křižovatkou cyklistických tras. Město má plnou občanskou vybavenost (obchody, lékaři, školy...) V okolí stojí dále za zmínku jeskyně blanických rytířů v obci Rudka, zámek Kunštát. Samotné město má plnou občanskou vybavenost a dobré dopravní spojení (hlavní vlakový koridor Brno - Česká Třebová a rychlostní komunikace R43 Brno - Svitavy).

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.