Prodej

REZERVACE, Prodej stavebního pozemku 4085m² (465 Kč za m²) v malebné obci Slatinka u Letovic

DSC_2009
1 900 000 Kč 465 Kč za m² (cena bez provize RK)
Ev. č.01809
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaLetovice - Slatinka
OkresBlansko
Plocha pozemku4.085 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeJosef Jindra
Josef Jindra

Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek 4 085 m² na okraji obce Slatinka nedaleko Letovic. Pozemek se nachází na jižním svahu, nad obcí, mimo ostatní zástavbu, s krásným výhledem, a nabízí možnost bydlení uprostřed přírody s maximálním soukromím.

Pozemek má tvar nepravidelného trojúhelníku o stranách cca 110x90x70 metrů.
Vzdálenost sítí (voda a elektřina) cca 80 metrů. Na pozemku je zaměřen i silný podzemní pramen v hloubce okolo 10 metrů.

Pozemek je tvořen dvěma parcelami a umožňuje výstavbu jednopodlažního rodinného domu s využitím ostatních prostor např. pro výběh koní či jiného zvířectva, sad, rozlehlou zahradu atd. Ideálně by sem zapadl srub či dřevostavba. Převážná část plochy je zatravněna (louka).

Možnost přikoupení vedlejšího pozemku o výměře 4410 m².


Hledáte-li bydlení na polosamotě, bez sousedů, v srdci přírody a přitom s dobrou dopravní dostupností, je toto pro vás to pravé!

Slatinka je malá vesnice, část města Letovice v okrese Blansko. Nachází se asi 3 km na sever od Letovic. Je zde evidováno 35 adres. Trvale zde žije 65 obyvatel. V obci je malý rybník. Komunikace je místní, zde končící, takže s minimálním provozem. Letovice jsou město v Jihomoravském kraji, 21 km severně od Blanska a 45 km od Brna, na soutoku Svitavy a Křetínky. Žije zde 6 744 obyvatel. Nedaleko západního kraje města je na řece Křetínce postavena vodní nádrž, vyhlášená rekreační oblast pro milovníky vodních sportů. Město je obklopeno zalesněnými stráněmi kopců. U jižního okraje města je zámek. Město je křižovatkou cyklistických tras. V okolí stojí dále za zmínku jeskyně blanických rytířů v obci Rudka, zámek Kunštát. Samotné město má plnou občanskou vybavenost a dobré dopravní spojení (hlavní vlakový koridor Brno - Česká Třebová a rychlostní komunikace R43 Brno - Svitavy).

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.