Prodej

Prodej stavebního pozemku Zbýšov, 186m², okres Brno-venkov

IMG_6737
rezervováno včetně provize, včetně právního servisu
Ev. č.02233
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaZbýšov
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku186 m²
ZástavbaObytná
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeNatálie Žampach - Kohlmünzerová
Natálie Žampach - Kohlmünzerová

Hledáte stavební parcelu nedaleko Brna, kde se budete sami realizovat?

Exkluzivně nabízíme k prodeji rovinatý a oplocený stavební pozemek v severní části města Zbýšov, okres Brno-venkov.

Tato parcela o celkové ploše 186 m² je obdelníkového tvaru je momentálně osázena keři rybízu, malin a ovocných stromů. Uliční šíře pozemku je 10,6 m a délka parcely činí 17,3 m.
Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku a snadný příjezd k pozemku je z veřejné komunikace.

V městě Zbýšov s veškerou občanskou vybaveností žije necelých 3 900 obyvatel. Chloubou města je koupaliště s několika bazény a tobogánem, umístěné v krásném přírodním prostředí. Kulturně-společenské dění zajišťuje městské kulturní centrum, ale také různé zájmové organizace. Dopravu zajišťuje IDS. Je možné využívat rovněž vlakové spojení z 5 km vzdálené Zastávky u Brna. Vzdálenost na kraj Brna po D1 je cca 22 km.

Město Zbýšov leží na úpatí vrcholků Křižanovské vrchoviny směrem na jihozápad od Rosic a na sever od sousední obce Oslavany. Zbýšov leží v klidné oblasti, stranou od frekventovaných silničních tahů. Nedaleko města Zbýšov se nachází Přírodní park Bobrava, který je protkán celou řadou značených i neznačených turistických tras a po celý rok láká k výletům pěší i cyklisty.

Pokud vás tento pozemek zaujal jako místo pro váš nový domov, kontaktujte, realitního makléře.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.